0 (Sıfır) Faizli Kredi Veren Bankalar

Reklamlar


0 faiz

Sıfır Faizli Kredi Nasıl Alınır?

0 (sıfır) Faizli Kredi Veren Bankalar: Bankalar genellikle yapılan finansal işlemler üzerinden belirli komisyonlar alan ve alınan kredilerin faiz gelirleri ile kar elde etmeyi hedefleyen kuruluşlardır. Ancak muhafazakar bankacılık anlayışı içerisinde faiz ve vade farkı gibi kazançlar haram olduğu için, bazı inançlı insanlar tarafından bu tür faiz oranları bulunan kredi ve finansal ürünler tercih edilmiyor.

Bankalar bu tür faiz geliri elde etmek istemeyen bireyler için 0 faizli kredi ürünleri ile müşterilerini kazanmayı hedefliyor. Bu kapsamda 0 faizli kredi veren bankalar incelendiğinde elbette bazı komisyon ve masraflar adı altında belirli ücretler alınıyor. Birlikte 0 faizli kredi veren banka ve kuruluşları inceleyelim.

Faizsiz Kredilerden Bankalar Nasıl Kar Eder?

* Çeşitli dönemlerde bazı bankalar tarafından çıkarılan 0 faizli krediler genellikle 250 – 300 lira gibi dosya masrafları ile dikkati çekerken, kredilerin faiz oranları yerine ise genellikle 2000 lira ile 5000 lira gibi kredi tahsis ücretleri talep edilebiliyor.

0 Faizli Kredi Veren Banka ve Finans Kuruluşları

Enpara sıfır faizli kredi

Enpara internet üzerinden bankacılık faaliyetlerini sürdüren bir kuruluş olduğu için maliyetleri çok düşük seviyelerdedir ve pek çok işlemden ücret talep etmez. Bu nedenle 0 faizli kredi veren bankalar arasında en önemli bankalardan bir tanesidir.

Finansbank faizsiz kredi

Özellikle maaşlarını Finansbank üzerinden alan çalışanlar için çeşitli dönemlerde kampanyalar ile piyasaya sunulan faizsiz krediler için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet üzerinden, cepten ve şubelerden yapılabilecek kredi başvurularında faiz yerine masraf adı altında bir bedel talep edilmekle birlikte belirli bir sabit kredi ücreti alınmaktadır.

Garanti Bankası sıfır faizli kredi

Garanti bankası muhafazakar kesimi hedef alan kredi ürünlerini dönem dönem piyasaya sürebiliyor. Özellikle son dönemlerde gündeme gelen ‘Bedavalı Kredi’ ürünü ile sıfır faizli kredi kullanarak belirli bir masraf karşılığında kredi alabiliyorsunuz.

Garanti bankası bedavalı kredi adı altında sunduğu kredi ürününde içerik olarak çok özel bir kampanya sunuyor. Buna göre banka üzerinden kullanmış olduğunuz her hangi bir kredi ürününün %20’si oranında faizsiz kredi kullanabiliyorsunuz.

ING Bank sıfır faizli kredi

ING bank genellikle rekabetçi yapısı dahilinde pek çok farklı kesime hitap eden kredi ürünleri sunabilmektedir. Özellikle 0 faizli kredi veren bankalar arsında en kreatif ve yaratıcı kredi ürünleri sunan bir bankadır.

KuveytTurk sıfır faizli kredi

Özellikle araç ve konut kredilerinde çok avantajlı kredi paketleri sunan KuveytTurk katılım bankası bu kapsamda sıfır faizli krediler sunmaktadır. Bunun için çeşitli dönemlerde banka şubesini ziyaret ederek kapsamlı bilgiler elde edebilirsiniz.

Kosgeb Sıfır Faizli Devlet Destekli Kredi

Devlet destekli sıfır faizli krediler orta ve büyük ölçekli işletmelere çeşitli iş projelerini sundukları taktirde verilebiliyor. Hibe kredi adı altında kullandırılan bu krediler devlet destekli olduğu için biraz daha fazla evrak ve daha uzun sürede alınabiliyor.

Buna ek olarak bireysel olarak bu tür krediler kullanılamıyor, sadece küçük ve orta ölçekli işletmeler Kosgeb sıfır faizli kredileri kullanmaya hak kazanıyor.

Uyarı: Sıfır faizli kredi kampanyaları dahilinde kullandırılan krediler kesinlikle sıfır masraflı krediler değildir. Dosya masrafı ve harçlar dahilinde 250 le 500 lira arasında masraf talep edilirken, kredinin toplam masrafı olarak 2000 ile 5000 lira arasında kredi kullanım ücreti talep edilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir