2M Enerji bayilik şartları

Reklamlar


2M Enerji bayilik şartları: Enerji bayiliği veren firmalar arasında öne çıkan isimlerden biri olan 2M enerji, 2010 yılının Kasım ayında toptan elektrik satış şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için yatırım yapabilecekleri iş alanlarından biri olan enerji sektörü, her geçen yıl daha da büyümekte ve gelişmektedir. 2M Enerji bayilik şartları ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

2005 yılında elektrik üretimi yapmak için kurulan 3M isimli şirket, ETS grup ve Voyage Otelcilik ortaklarından olan Mehmet Nuri Ersoy tarafından kurulmuştur. Daha sonra da 2010 yılında 2M adlı enerji şirketi kurulmuş ve çalışmalarına başlamıştır. 2M Enerji’nin büyük çoğunluğu büyük şehirlerde olmak üzere bayilikleri bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde tüm Türkiye’de yeni bayilikler oluşturarak hizmet ağını genişletmek isteyen şirket, yatırımcılarına güzel kazanç elde etme imkanı vermektedir.

Bayilik şartları:

2M Enerji bayiliği almak için 20.000 TL’lik bir sermaye yeterli olmaktadır. Firmanın istediği koşulları yerine getiren bayi adaylarına ilk önce 3 günlük bir eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerin ardından bayi sahaya inmekte ve elektrik satışı yapmaya başlamaktadırlar. Bayiye, gerçekleştirdiği satışlar üzerinden de komisyon bedeli ödenmektedir. Bayilik alacak olan girişimciler, başvurularını 2M Enerji’nin satış ve bayilik bölümlerine yapabilmektedirler. Satış yapmaya başlayan bayilerin gelirleri, gerçekleştirdikleri satışlardan dolayı oluşan tüketim miktarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firma yetkilileri, bayilerin iyi çalışmaları ve aktif bir şekilde faaliyet göstermeleri halinde ortalama aylık kazançlarının 10.000 – 20.000 TL arasında olabileceğini belirtmektedirler.

Bayilerden beklentiler:

2M Enerji’nin bayilerinden beklentileri de şöyledir; Bayiler kendi satış ekiplerini oluşturarak, yetkili oldukları bölgelerinde aktif satış tekniklerinden faydalanarak müşterilerine enerji satışı gerçekleştirmeleridir. Etki alanında olan bölgede 2M Enerji şirketinin tanıtımını yapmalı ve bu tür çalışmaları sürekli olarak gerçekleştirmelidirler. Ayrıca şirket, bayilerinden diğer enerji şirketlerinin bu bölgelerde uyguladıkları fiyatları ve çalışmaları da rapor etmelerini istemektedirler.

Diğer bir nokta da; bayinin yalnızca bu işi yapıyor olması ve başka bir faaliyette bulunmaması gerektiğidir. Bayilik alan girişimcinin, kazancının daha da artması ve bölgede etkin bir faaliyet gösterebilmesi için bu işe odaklanmaları oldukça önemli bir konu olarak görülmektedir.

2M Enerji bayiliği almak isteyen girişimciler, aşağıda vereceğimiz iletişim bilgilerini kullanarak daha detaylı bilgiler edinebilir, en son güncel bilgileri öğrenebilirler.

 

İletişim tel: +90 216 414 64 00 ( İstanbul )

Web adresi: www.2menerji.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir