5 dakikada ihtiyaç kredisi

Reklamlar


5 dakikada ihtiyaç kredisi

5 dakikada ihtiyaç kredisi: Bireysel bankacılık hizmetlerinde öne çıkan bir çok banka, ihtiyaç kredisi konusunda müşterilerine 5 dakika içinde kredi onayı vermektedirler. Çok acil nakit ihtiyaçlarınızda bankanıza kredi başvurusunda bulunduğunuzda, bankanız 5 dakikada size cevap verebilmektedir. Yazımızda, bazı bankaların 5 dakikada ihtiyaç kredisi ile ilgili kampanyalarından bahsetmeye çalışacağız.

Garanti bankası 5 dakikada ihtiyaç kredisi:

Garanti müşterisi olsun ya da olmasın ihtiyaç kredisi başvuru yapabilirsiniz. Kredinizin cevabı da 5 dakikada kısa mesajla cep telefonunuza gelmektedir. 5 dakikada ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet/cep şubeden, paramatiklerden, alo Garanti, cep telefonu ve şubelerden yapabilirsiniz. Kredinize uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle yararlanma imkanına sahipsiniz.

Garanti bankasının sunduğu 5 dakikada ihtiyaç kredisinden farklı yollarla yararlanma imkanı sunulmaktadır. Anında kredi yöntemiyle şubeye gitmeden internet üzerinden başvuru yapabilir anında kredinizi kullanabilirsiniz. E-kredi ile resmi web sitesinden Garanti müşterisi olmasanız da başvuru yapabilmektesiniz. SMS ile yine Garanti müşterisi olmasanız da kısa mesaj ile ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Paramatiklerden de Garanti müşterisi olmayanlar da dahil başvuruda bulunabilirler. 444 0 335 no’lu alo Garanti’den ve Garanti’nin Facebook resmi sayfasından başvuru yapabilmek mümkün.

Garanti 5 dakikada ihtiyaç kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

Denizbank 5 dakikada ihtiyaç kredisi:

Web sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularınızı Denizbank 5 dakika içinde cevaplıyor. Kefilsiz ve formalitesiz bir şekilde kolayca başvuru yapabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemezsiniz. 5.000 – 15.000 TL aralığındaki nakit ihtiyaçlarınıza %1,79-1,99 faiz oranları, 12-36 aylık vadelerle kavuşabilirsiniz. Denizbank 5 dakikada ihtiyaç kredisi taleplerinizde gerekli gördüğü zaman kefil isteyebilir.

Denizbank 5 dakikada ihtiyaç kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

Vakıfbank 5 dakikada ihtiyaç kredisi:

Dilediğiniz anda kullanabileceğiniz anında nakit kredisi sunan Vakıfbank, internetten, cep telefonundan veya ATM üzerinden yaptığınız ihtiyaç kredisi taleplerinizi 5 dakika içinde cevaplıyor. Kredinizin cevabı cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderiliyor.

5 dakikada ihtiyaç kredisine 18 yaşının üzerinde olan aylık gelirini belgeleyebilen her TC vatandaşı kolayca başvurabilir. İhtiyaç kredisi başvurularınızı 7/24 yapabilme imkanına sahipsiniz. 36 aya kadar vadelerle kullanabileceğiniz ihtiyaç kredinizi uygun faiz oranları ve geri ödeme imkanları ile alabilirsiniz.

Vakıfbank 5 dakikada ihtiyaç kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

TEB:

Anında ve hemen nakde ihtiyacınız varsa, TEB’in sunduğu bireysel krediniz hemen hazır. Çok özel faiz oranlarının uygulandığı pratik ihtiyaç kredisi ile başvurularınızın cevabı 5 dakikada cep telefonunuza gelmektedir. Pratik ihtiyaç kredisinden TEB müşterisi olmayanlar da internetten online bir şekilde faydalanabilirler.

TEB 5 dakikada ihtiyaç kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir