Abank bireysel ihtiyaç kredisi

Reklamlar


Abank bireysel ihtiyaç kredisi

Abank bireysel ihtiyaç kredisi: Bireylerin ihtiyaçları sürekli olarak şekil değiştirmekte ve farklı şekillerde karşılarına çıkmaktadır. Dolayısıyla da standart bütçesi olan kişiler bu ihtiyaçları karşılamakta oldukça yetersiz kalabilmektedirler. Evlilik hazırlıkları yapan kişiler, beklenmedik bir sağlık gideri ile karşılaşan kişiler, tatil yapabilmek için ilave bütçe arayanlar, eğitim konusunda sevdikleri için değişik olanaklar sağlamak isteyen kişiler için, bankacılık sektörü bu farklı alanlara yönelik birbirinden farklı kredi ürünleri sunmaktadırlar.

ABank bireysel ihtiyaç kredisi ürünlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanmış seçenekler ve faiz oranları bulunmaktadır. ABank herhangi bir teminat göstermeksizin, 3-36 ay vade seçenekleri sunarak ihtiyaç sahiplerine kolay kredi imkanı sunmaktadır. ABank ihtiyaç kredisinde %1,43 aylık faiz oranı, %15 KKDF ve %5 BSMV tahakkuk ettirerek taksitlendirme yapmaktadır. Kredide teminat için yalnızca hayat sigortası gerekmektedir. Krediyi kullanacak olan kişinin yaşı ve cinsiyeti kredi miktarının oluşmasında etki ettiği kadar, kredi tutarında da etki etmektedir. ABank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında tarafınızdan nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelirinizi gösterir maaş bordrosu ya da maaş yazısı istenmektedir.

10.000 TL tutarında bir krediyi 12 ay vadeli olarak aylık 919,10 TL taksitlerle ödemeniz gerekmektedir. İhtiyaç kredinizin toplam ödeme tutarı da bütün vergiler dahil olmak üzere 11.148 TL olacaktır. ABank bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bireyler, başvuru sırasında istenen belgelerle birlikte başvuru yaptıklarında hemen kredilerini alabilmektedirler.

Hayalindeki otomobile sahip olmak isteyen kişiler, ABank taşıt kredisine başvurarak dilerlerse sıfır km veya ikinci el otomobile oldukça uygun faizlerle sahip olabilmektedirler. Taşıt kredisinde vergiler ve fon bedelleri bireysel ihtiyaç kredisi ile aynıdır. Sıfır km otomobiller için kredi faiz oranı aylık %1,16, ikinci el otomobiller için de aylık %1,21 olarak uygulanmaktadır. Taşıt kredisinde 48 aya varan vade imkanı sunulmakta, kefil talep edilmese bile araç üzerine satılamaz şerhi konulmaktadır. Otomobillerde kasko ve trafik sigortaları mecburi olup, kredi kullanılarak satın alınacak olan ikinci el otomobillerin 5 yaş ve daha düşük yaşta olmaları şartı bulunmaktadır.

ABank bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu:

ABank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için, cep telefonunuz üzerinden “KREDİ” boşluk, “TC Kimlik No” boşluk “aylık gelir” bilgilerinizi yazarak 4055’e kısa mesaj olarak yollamanız yeterli olmaktadır. ABank, kredi başvurularınızı 5 dakika gibi çok kısa bir süre içinde değerlendirmekte ve size bilgi vermektedir.

Kredi başvuru belgeleri arasında, ihtiyaç kredisi bünyesinde sayılan belgelere otomobilin satışıyla ilgili proforma fatura da eklenmelidir. Tüm bu oranlara bakıldığında, 20.000 L kredi kullanmak istediğiniz sıfır km bir otomobil için aylık ödemeniz 986 TL, aynı tutardaki ikinci el taşıt kredisinde de aylık ödemeniz 993 TL olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir