Abank kredi başvurusu

Reklamlar


abank kredi başvurusu

Abank kredi başvurusu nasıl ve nereden yapılır şartları neler işte detaylar: Türkiye’nin genç bankalarından biri olan Abank, faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren pek çok kişinin nakit ihtiyacına hızlı cevap vermiştir. Bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin rağbet gösterdiği bankalardan biri olan Abank, uygun faiz oranları ve geri ödeme imkanları ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Abank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Diğer pek çok bankanın aksine Abank, SMS, telefon ve web üzerinden kredi başvurusu kabul etmemektedir. Abank kredi başvurusu yapmak için en yakın Abank şubesinden birine gitmeli ve şahsen başvuru formunu doldurarak müracaatınızı yapmalısınız.

Abank kredi başvurusunda gerekli belgeler;

Abank şubesine kredi başvurusu yapacağınızda yanınızda bulundurmanız gereken belgeler genellikle diğer bankaların istediği belgelerle aynıdır. Bunlar;

  1. Nüfus cüzdanı
  2. Gelir belgesi ( maaş bordrosu, kira kontratı, gelir gösteren yazı vb.)
  3. İkametgah belgesi ( adresinizin güncel olduğunu gösteren adınıza ait elektrik, su, doğalgaz ya da sabit telefon faturalarından biri)
  4. Saydığımız bu belgelerin eksiksiz teslim edilmesi sayesinde kredi başvurunuz çok daha hızlı değerlendirilip sonuçlanacaktır.

Abank kredi başvurusu yapmak için dilerseniz en yakın şubeye gidebilir ya da 444 00 55 no’lu telefon hattından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Abank kredi başvurusu ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir