Abank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


abank kredi kartı başvurusu

Abank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, akbank kredi kartı başvurusunu online  veya telefon ile yapabilirsiniz ayrıca şubelerden de yapma imkanınız bulunmaktadır, işte detaylar. Kredi kartı hizmeti sunan bir diğer banka da Abank’tır. Banka, Bonus kredi kartı ayrıcalıklarını ve avantajlarını müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Abank kredi kartı başvurusu yapmak için herhangi bir Abank şubesine uğramanız yeterlidir.

Bedavası en bol kredi kartlarından biri olan Abank Bonus, yurtiçi ve yurtdışı kullanımlarınız da dahil milyonlarca iş yerinde ayrıcalıklı alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Abank Bonus kredi kartlarının Bonus Plus ve Bonus Premium olarak daha üst seviye çeşitleri de bulunmaktadır. Kredi kartınızla üye işyerlerinde ve program ortaklarında taksitli alışveriş yapabilir, bonus kazanmaya devam edebilirsiniz.

Abank kredi kartınız ile acil nakit ihtiyaçlarınızda yurt içindeki ATM’lerden nakit kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı aynı zamanda banka kartı gibi de kullanabilir, vadesiz hesabınızı bu kartınıza bağlayarak hesabınıza ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizi anlaşmalı olduğu Halkbank ve PTT Online şubelerinden komisyon ödemeden yapabilirsiniz.

Abank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin Abank şubelerinden birine uğramaları yeterli olmaktadır. Sizden istenen kimlik belgenizin aslı ve fotokopisi ile şubelerden birine giderek kredi kartı başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve teslim etmeniz gerekmektedir.

Abank Bonus kredi kartı ayrıcalıklarından ve avantajlarından yararlanmak isteyen herkes bankanın kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapabilir. Siz de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız, Abank kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir