Akbank Axess Free Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


Akbank Axess Free kredi kartı ( inceleme )

Akbank Axess Free Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Türkiye’nin güçlü ve büyük bankalarından olan Akbank’ın kredi kartı ürünlerinden bir diğeri de Free kredi kartıdır. Free kart, Akbank’ın Axess özelliklerini barındıran yıllık aidat ücreti olmayan bir kredi kartıdır. Free kart kullanımlarınızda binlerce üye iş yerindeki kampanyalardan faydalanabilmekte ve ayrıca Chip Para da kazanabilmektesiniz.

Akbank’ın müşlterilerine özel olarak hazırladığı Axess Free kredi kartının en önemli özelliklerinin başında yıllık kart ücretinin bulunmamasıdır. Kısaca, Axess Free kredi kartı sahibi olduğunuzda senelik herhangi bir kart ücreti ödemek durumunda kalmazsınız. Akbank Free kredi kartı için özel olarak “free bütçem” adında bir hizmet de sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde giderlerinizi rahatlıkla takip etme imkanına sahip olabilmektesiniz.

Akbank Axess Free kredi kartı özellikleri nelerdir?

Axess Free kredi kartı ile birlikte sunulan “Free bütçem” hizmetini incelediğimizde birtakım özellikler ön plana çıkmaktadır. Mesela; her ay için yani aylık olarak harcama tutarlarınızda kendinize özel bir sınırlama yapabiliyorsunuz. Diyelim ki aylık harcama tutarınızı 350 TL olarak belirlediniz. Bu 350 TL’lik harcama sınırını geçtiğiniz zaman “4567 ile biten Free için 21/10 tarihli ekstrenize yansıtılacak olan dönem içi harcama toplamınız 450 TL. Önceki döneme ait taksitli işlemleriniz toplamı ise 0,00 TL” gibi bir kısa mesaj gelerek size uyarıda bulunmakta, bu sayede de harcama sınırınızı kendiniz rahatlıkla kontrol edebilmektesiniz. Bu hizmetin size sağladığı en önemli özelliği, harcamalarınızın bilincinde olmanızı ve kontrol sağlamanızı kolaylaştırmasıdır.

Akbank’ın Axess özelliği bulunan Free kredi kartı sizlere birçok avantaj sunmaktadır. En başta Dolu Dolu Chip Para özelliği aracılığı ile vereceğiniz harcama sözünüz karşılığında 500 TL’ye varan Chip Para kazanma imkanına kavuşabiliyorsunuz. Taksitlendirme özelliği sayesinde peşin alışverişlerinizi tek bir telefon ile 3 taksite kadar vadelendirebilmektesiniz. İndirim özelliği sayesinde de akaryakıt ve market harcamalarınız için de 500 TL’ye kadar Chip Para kazanma avantajınız olmaktadır.

Akbank Axess Free kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Ülkemizin önde gelen büyük bankalarından olan Akbank’ın sizlere özel olarak hazırladığı Free kredi kartı başvurularınızı internet sitesinde yer alan başvuru formu vasıtasıyla yapabildiğiniz gibi, dilerseniz şubeden ve internet bankacılığı üzerinden de yapabilmektesiniz. Başvurularınız sırasında kimlik bilgileriniz gerekeceği için kimliğinizi yanınızda bulundurmanızı hatırlatmak isteriz.

Axess Free kart başvuru kanalları

Axess Free kredi kartı başvurusu için aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın ve enter a basın, akbank sitesine bağlanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Free.aspx

Yada kartfree.com adresine giderek free kartın tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kısa mesaj (SMS) ile free kart başvurusu yapmak için

Kart Free’ye Sms ile başvurmak için, FREE yazıp 3155’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir