Akbank EFT ücretleri – Güncel liste

Reklamlar


akbank-eft-ucretleri-guncel-liste-2016

Akbank EFT ücretleri – Güncel liste 2016: Akbank EFT ücretleri ile ilgili bilginiz var mı? EFT işlemleriniz için ne kadar ücret ödüyorsunuz? 2016 yılına ait güncel EFT ücretlerini sizler için derledik.

EFT ücretleri her bankaya ve kullanılan kanallara göre farklılık gösterebilmektedir. Akbank EFT ücretleri hakkındaki bu yazımızda, değişik kanallar üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT işlemleri için, ödemeniz gereken ücretleri detaylı olarak aşağıda sizlere aktardık. İşte, Akbank EFT ücretleri;

Akbank direkt internet EFT ücreti

Akbank’ın uygulaması olan direkt internet sistemiyle, sabah 08:30 – akşam 16:00 saatleri arasında gerçekleştireceğiniz EFT işlemleriniz için 4,9 TL EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir. Direkt internet uygulamasını kullanarak saat 16:00’dan sonraki EFT işlemlerinizde 7,5 TL’lik EFT ücreti tahakkuk ettirilmektedir.

Akbank ATM EFT ücreti

Akbank ATM’ini kullanarak sabah 08:30 – akşam 16:00 saatleri arasında yapacağınız işlemlerde 9 TL EFT ücreti uygulanmaktadır. ATM’lerden gerçekleştireceğiniz EFT işlemlerini saat 16:00’dan sonra yaparsanız işleminiz 10 TL EFT ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Akbank çağrı merkezi EFT ücreti:

Akbank çağrı merkezini arayarak EFT işlemi yapmak istiyorsanız, sabit olarak 40 TL’lik bir EFT ücreti ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Akbank direkt mobil uygulaması EFT ücreti:

Akbank’ın mobil uygulaması olan direkt mobil’i kullanarak saat 08:30 – 16:00 arasında yapacağınız EFT işlemlerinizde 3 TL EFT ücreti yansıtılmaktadır. Direkt mobil uygulamasında saat 16:00’dan sonraki bir zaman dilimince gerçekleştireceğiniz EFT’leriniz karşılığında 6 TL ücret alınmaktadır.

Akbank kredi kartından EFT ücreti:

Akbank, kredi kartlarını kullandırarak EFT yapabilmenize imkan sağlamaktadır. Akbank kredi kartınızı kullanarak gerçekleştireceğiniz EFT’lerinizde yatırılan tutarın %4,5’i oranında EFT işlem ücreti tahakkuk ettirilmektedir. Şayet, Akbank kredi kartınız üzerinden düzenli EFT talimatınız varsa, EFT ücreti yatırılan tutarın %3,78’i oranında hesaplanmaktadır.

Akbank EFT ücretleri ile ilgili yazımız güncel bilgiler içermektedir. Ancak EFT işleminizi yapmadan önce bankanızdan detaylı bilgi almanız yararınıza olabilir. Türkiye’nin en büyük ve köklü özel bankalarından biri olan Akbank, sunduğu hizmetleri ile bankacılık sektöründe birçok ilke imzasını atmıştır. EFT işlemlerinizde de müşterilerine en uygun şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Farklı kanalları kullandırarak kolay ve rahat bir şekilde EFT işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir