Akbank Fish Card kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


Akbank Fish Card kredi kartı ( inceleme )

Akbank Fish Card kredi kartı başvurusu ve inceleme: Ülkemizdeki önde gelen bankalardan biri olan Akbank’ın Axess özellikleri ile birlikte sunmakta olduğu Fish Card, sağladığı avantajları ile kredi kartı çeşitleri içinde öne çıkmaktadır. Fish Card kredi kartı, kullanıcılarına her dönem ayrı ayrı özellikli çekiliş kampanyaları da sunmaktadır.

Akbank Fish Card, gerçekleştirdiğiniz her işleminizde size çekiliş hakkı sağlayan bir kredi kartı özelliğindedir. Mesela; Çok acil olarak nakde ihtiyacınız olduğunda, nakit avans çekerek Fish Card kampanyalarından faydalanabilmek için size beş çekiliş hakkı sağlamaktadır.

Akbank Fish Card Akbank Fish Card llikleri nelerdir?

Akbank’ın Fish Card kredi kartını kullanarak Axess üye işyerlerinden avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilmekte ve bu alışverişlerinizi de taksitlendirebilmektesiniz. Bunun yanı sıra, kredi kartınız ile peşin ödemeli yaptığınız alışveriş harcamalarınızı Fish Card özelliği ile hemen ve anında taksitlendirme imkanına sahipsiniz.

Fish Card’ın sunduğu Fish Asist gibi özel hizmetler sayesinde de her zaman kendinizi ayrıcalıklı hissedersiniz.

Akbank Fish Card faiz oranları ve detaylı bilgilerini Akbank web sitesinden kolaylıkla öğrenebilir, buradaki başvuru formunu doldurarak çok kolay bir şekilde Fish Card başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Akbank Fish Card başvurusu nasıl yapılır?

Akbank Fish Card kredi kartı başvurunuzu bankanın web sitesindeki başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru sırasında sizden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde gerçekleştirmeli ve cep telefonu bilgilerinizi hatasız yazmaya dikkat etmelisiniz. Onay ile ilgili tarafınıza SMS gönderildiğinden bu konuya dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır.

Türkiye’nin büyük ve köklü bankalarından olan Akbank’ın Fish Card’ını alarak siz de ayrıcalıklı bir dünyaya adım atabilir, Axess özelliklerinin de sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ülkemizde büyük bankaların sunduğu kredi kartlarından birine sahip olmanız size sayılamayacak derecede faydayı da beraberinde getirecektir. Vakit kaybetmeden hemen başvurunuzu yapın, kredi kartınızı alarak Fish Card ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir