Akbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


akbank kredi kartı başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu: Ülkemizin önde gelen büyük bankalarından olan Akbank, müşterilerine sunduğu geniş kredi olanakları ve  bankacılık hizmetleri ile her zaman bankacılık sektörünün liderlerinden olmuştur. Uzun yılların sağladığı tecrübe ve birikimleri sayesinde kredi kartı çeşitliliği ve uygulamaları ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.

Akbank kredi kartlarının amiral gemisi olan Axess kart pek çok fırsat ve avantaj sunmaktadır. İlaveten Wings ve Fish kredi kartı çeşitleri ile de müşterilerine değişik ayrıcalıklar da sağlamaktadır. Akbank kredi kartı başvurusu yapmak ve bu kredi kartlarından birine sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için 7/24 aralıksız hizmet veren 444 25 25 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Sesli yanıt sistemindeki yönergeleri izleyerek müşteri hizmetlerine bağlanabilir, hangi kredi kartına başvurmak istiyorsanız söylemeniz gerekmektedir. Başvurunuz kısa sürede işleme alınmakta, kısa sürede tarafınıza yollanmaktadır.

İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Akbank resmi web sitesini ziyaret ettiğinizde kredi kartları bölümünden istediğiniz kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru bölümünde istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız ve online olarak yollamanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilmekte ve tarafınıza bilgi verilmektedir. Bundan sonraki işlemler için banka şubesine gidebilir ya da web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Akbank’ın sizlere sunduğu kredi kartları ile visa ve mastercard logolu işyerlerinden yurt içinde ve yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz. Yurtiçindeki üye işyerlerindeki harcamalarınızda chip para kazanabilir, bu chip paralarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Akbank kredi kartı başvurusu yapmak ve Akbank’ın ayrıcalıklar dünyasına girmek.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir