Aksa Elektrik bayilik şartları

Reklamlar


Aksa Elektrik bayilik şartları: Yatırım yaparak kendi işinin sahibi olmak isteyenler için iş fikirlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Enerji bayiliği veren firmalardan biri olan Aksa Elektrik bayilik şartlarını sizler için araştırdık. İşte, detaylar;

2004 yılında EPDK ( Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) tarafından verilen lisansla, elektrik enerjisi ticareti gerçekleştirmeye başlayan Aksa Elektrik, toptan elektrik satışının yanı sıra tedariğini sağladığı elektrik enerjisini doğrudan tüketicilere de sunmaktadır.

İkili anlaşmaların önündeki engellerin kalkması ile birlikte, enerji satışı konusundaki çalışmalarına ivme kazandıran Aksa Elektrik, kontrolündeki üretim gücüyle müşterilerine büyük güven vermekte ve enerji sektörüne öncülük etmeye devam etmektedir.

Kazancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Aksa Enerji’nin 1.600 MW’ı aşan kurulu gücü onu özel sektör şirketleri içinde ilk sıralara taşımaktadır. Elektrik dağıtımı konusunda da faaliyetleri olan şirket, ülke genelinde 50’yi aşkın noktada serbest tüketicilere de hizmet vermektedir. Bu hizmet noktaları şirketin kendi ofisleri ve bayiliklerden meydana gelmektedir. Aksa Elektrik, kendisine ait ofislerin olmadığı yerlerde bayiliklerle müşterilerine ulaşmaktadır. Öncelikle şirket ofislerinin bulunmadığı bölgeler için bayilikler vermeye devam etmektedir. Şirketin en büyük hedefi, kısa zaman içinde tüm Türkiye genelinde her ilde minimum 1 hizmet noktası oluşturmaktır.

Enerji sektörünün dev kuruluşlarından biri olan Aksa Enerji’nin bir parçası olmak isteyenler için bayilik alma yolu açık durumdadır. Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden biri olan Aksa Elektrik ile yeni müşterilere hizmet vermek ve bu hizmetleriniz karşılığında da çok iyi bir kazanç sağlamak istiyorsanız, vakit kaybetmeden şirketle irtibata geçmelisiniz. Karşılıklı yapacağınız görüşmelere müteakip, istenen şartları yerine getirdiğinizde ve anlaşma sağlandığında bayilik sözleşmesini imzalayarak kendi işinize ilk adımlarınızı atmış olursunuz.

Aksa Elektrik’in uzman ve deneyimli ekipleri tarafından verilecek eğitimleri alarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bayi destek programı ile de Aksa Elektrik bayiliğinin müthiş avantajlarından yararlanmaya başlayın.

Aksa Elektrik bayiliği almak isteyen girişimcilerin öncelikle işi sahiplenmeleri, işin başında şahsen kendilerinin olmaları, enerji sektörünü ve hizmet verecekleri bölgeyi iyi bilmeleri aranan özelliklerin başında gelmektedir. Aksa Elektrik bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

Çözüm Merkezi tel: 444 4 610 veya +90 212 478 66 66

e-posta:        bayilik@aksa.com.tr – enerji@aksaenerji.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir