American Express Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Reklamlar


american express

American Express Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme sorgulama ve takip: American Express özellikle dünyanın pek çok farklı noktasında üye iş yerleri ile tüm müşterilerine ayrıcalıklı alışverişler gerçekleştirme hakkı tanıyan tek kredi kartıdır. Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde kampanyalardan kolaylıkla faydalanabileceğiniz gibi, aynı zamanda yaptığınız alışverişlerden ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Global anlamda pek çok kolaylığı müşterilerine sunan American Express kredi kartı Garanti bankasının müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi kartı ürünüdür.

Sizler için tüm detaylarıyla American Express kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek ile ilgili incelemelerde bulunduk. Birlikte inceleyelim;

Şubeden American Express Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti bankası şubelerinden American Express kredi kartı ile ilgili pek çok işlemi sorunsuz şekilde halledebilirsiniz. Kredi kartı başvurularından, kredi kartı başvuru sonucunuzun değerlendirilmesine kadar pek çok işlemi Garanti şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

* Bunun için size en yakın Garanti bankasına başvuruda bulunarak buradan krediler ve kredi kartları ile ilgilenen görevli memura başvuru değerlendirmenizi sormanız yeterli olacaktır.

* Görevli memur sizden Tc Kimlik belgenizi talep eder veya bazı güvenlik soruları ile sisteme giriş yaparak değerlendirme sonucunuzu bildirirler.

* Kredi kartı başvuruları 1 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve açıklanmaktadır.

İnternetten American Express Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İnternet hayatımızı pek çok alanda kolaylaştırdığı gibi bankacılık alanında da çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak pek çok bankacılık işlemi şubelere gitmeye gerek kalmadan bilgisayar başında halledilebiliyor. İnternet ortamında kolaylaşan bankacılık işlemler sayesinde kredi kartı başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi kartı başvuru değerlendirmesi ile ilgili bilgilerde alınabiliyor.

* Bunun için americanexpress.com.tr adresini ziyaret ederek buradan başvuru gerçekleştirebileceğiniz gibi buradan başvurunuzun değerlendirilmesi ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

* Web sitesi üzerinden Tc Kimlik numaranız ve başvuru sırasında vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazıyorsunuz. Telefon numaranıza gönderilen onay kodunu da yazdıktan sonra sistemde yer alan kredi başvuru sayfanıza yönlendiriliyorsunuz. Başvurunuzun değerlendirmesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

American Express Kredi Kartı Başvuru Sonucunuzun Olumlu Değerlendirilmesi İçin Yapmanız Gerekenler

* Öncelikle kredi notunun Türkiye ortalamasında olması kredi kartı başvurularınızın olumlu sonuçlanması için yeterli olacaktır. Bunu gerçekleştirmek ve kredi notunuzu yükseltebilmek için aşağıda sizlere sunacağımız adımları takip edecek olursanız en kısa süre içerisinde kredi notunuzun yükselerek talep ettiğiniz kredi ürününün kullanımına hak kazanacağınızı göreceksiniz.

* Kredi notunuzu yükseltmek için ilk olarak geçmiş dönem borçlarınızın tamamından kurtulmanız ve vadesi gelen borçlarınızı zamanında ödüyor olmanız gerekmektedir.

* Diğer yandan sürekli olarak ödemelerini gerçekleştirdiğiniz nakit giderleriniz bulunuyor ise bu giderleriniz için Garanti bankasında açacağınız bir hesaptan otomatik ödeme talimatı vermeniz kredi notunuza olumlu olarak yansıyacaktır.

* Ayrıca evinize ait doğalgaz, elektrik ve su faturaları ile ev aidatlarının banka hesabınız üzerinden otomatik ödeme ile gerçekleştirilmesi kredi notunuza olumlu etkiler sağlayacaktır.

* Son olarak ufak birikimleriniz olsa bile bu birikimlerin banka hesabınızda biriktirilmesi kredi notunuzu yükseltir ve bir çok kredi ürününe kolaylıkla başvurarak onay almanızı sağlar.

Yukarıda yer alan maddelerin hepsinin veya bir kaçının uygulanması sonucu kredi notunuz kısa süre içerisinde yükselecektir. Ancak geçmiş dönem borçlarınızdan dolayı icralık sorunlar yaşadıysanız, borçlarınızın temizlenmesinin ardından 6 aylık bir süreç boyunca incelemeye alınırsınız ve bu süre içerisinde ödeme performansınız incelenerek kredi notunuz yükseltilir.

Uyarı: Yukarıda tüm ayrıntıları ile detaylı şekilde incelemiş olduğumuz American Express kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve değerlendirmenizin olumlu sonuçlanması hakkında bilmeniz gerekenleri inceledik. Bu konuda her türlü soru, öneri ve görüşünüzü yorumlar bölümünden bize ileterek cevap alabilirsiniz.

Not: Kredi kartları bütçeye uygun şekilde kullanıldığında çok büyük avantajlar sağlamaktadır, ancak ülkemizin en büyük problemlerinden bir tanesi kredi kartlarından gerçekleşen aşırı harcamalar olarak dikkat çekiyor.

Bu nedenle kredi kartı harcamalarınızı aylık net gelirinizin yarısını geçmeyecek oranda sınırlandırmalısınız, aksi halde ödeyemeyeceğiniz borçlara neden olabilir ve bu borların bankalar tarafından hukuksal yollara başvurarak icra yoluyla tahsil edildiğini unutmayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir