Anadolubank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


anadolubank kredi kartı başvurusu

İnternet ve telefon ile Anadolubank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları ve kanalları…

Anadolubank, worldcard işbirliği ile 200 binin üzerindeki üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilme ve worldpuan toplayabilme imkanı sağlamaktadır. Anadolubank’tan kredi kartı aldığınızda üç yıl süreli bir kredi kartınız olmaktadır. Anadolubank worldcard ile visa ve mastercard logosu olan tüm işyerlerinden alışveriş yapabilmektesiniz.

Anadolubank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler, en yakın Anadolubank şubelerinden birine giderek müracaat edebilmektedirler. Banka, internet ya da telefon üzerinden kredi kartı başvurusu almamaktadır.

Anadolubank, worldcard kredi kartı dışında ücretsiz kredi kartı ve business kart seçenekleri de sunmaktadır. Anadolubank kredi kartlarına ek olarak sanal kart olanağı da sunmaktadır. Sanal kart almak istiyorsanız bankanın internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Sanal kart alarak internet üzerinden dilediğiniz şekilde güvenli alışveriş yapma şansına sahipsiniz.

Anadolubank kredi kartınız ile yurtiçindeki ATM’lerden, yurtdışında da visa ve mastercard logolu ATM’lerden o ülkenin para birimi üzerinden nakit avans kullanma imkanı da sağlanmaktadır. Anadolubank worldcard’ınız ile worldpuan kazanmak ve ayrıcalıklar dünyasına katılmak için beklemenize gerek yok.

Anadolubank kredi kartı başvurusu ile ilgili bilgi almak için http://www.anadolubank.com.tr/tr/kredi-kartlari?p=1_10 burayı inceleyin..

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir