Anında Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Reklamlar


anında hızlı kredi

Anında Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar: Nakit ihtiyacımız olduğu dönemlerde anında kredi almak isteriz ve bunun için bankalara başvuruda bulunduğumuzda çok fazla evrak ve prosedürle karşılaşmak istemeyiz, ancak bankaların pek çoğu rutin incelemelerini gerçekleştirebilmek için bazı prosedürlerin yerine gelmesini isterler. Bu süre içerisinde kaybettiğimiz zaman ise bazı durumlarda işlerin aciliyetine göre çok büyük önem taşıyabiliyor.

Burada acil anında kredi almak için başvuru yapılan ve bu başvuruları çok hızlı bir şekilde işleme koyan bankaları ve bu bankalardan hızlı kredi alma yollarını birlikte inceleyelim.

Anında Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

* Bankalardan anında kredi almak için öncelikle bankalar ve finansal kuruluşlar tarafından sicilimizin düzgün olması gerekmektedir. Bu nedenle ilk olarak geçmiş borçlarımızı temizlemeli, kredi başvurusunda bulunacağımız bankalarda hesap açmalı ve anında kredi başvurusu onaylanması için banka tarafından istenilen belgeleri eksiksiz olarak doldurmak zorundasınız.

* Bu nedenle bankalara kredi başvurusu yapmadan önce kesinlikle scilinizin düzgün olduğundan emin olun ve istenilen evrakları eksiksiz şekilde dosya halinde bankaya sunun.

 

Anında Kredi Başvurusu Yaparak Kredi Nasıl Alınır?

* Öncelikle özel bankalardan başvuruda bulunursanız kredi başvurunuzun çok hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınacağını unutmamalısınız. Devlet bankaları genellikle özel bankalar kadar hızlı olamayabiliyor.

* Ancak bankalar anında kredi başvurusu yapmanıza izin veriyor olsalar bile sizin de belirli prosedürleri yerine getirmenizi istemektedir. Özellikle sizden istenilen bazı evraklar ve kredi notunuzun kredi almaya uygun olup olmadığı incelenmektedir.

* Özellikle kredinizin hızlı onaylanmasını istiyorsanız başvuruda bulunacağınız banka şubesi üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz çok faydalı olacaktır. Örnek vermek gerekirse aylık sabit ödemelerini bulunuyor ise bunları kredi başvurusu yapacağını banka şubesinden gerçekleştirmek bankanın gözünde ayrıcalıklı olmanızı sağlar.

* Buna ek olarak evlerimizin faturalarını kredi alacağımız bankalardan otomatik ödeme yaparak ödemek kredi notunuzun yükselmesi için çok önemli bir faktör olacaktır.

 

Anında Kredi Başvurusu Yapılan Bankalardan

Genellikle özel bankalar üzerinden yapılan kredi başvurularının çok daha hızlı şekilde incelenerek işleme alındığını görmekteyiz. Bu nedenle işlemlerinizi en çok hangi özel bankada gerçekleştiriyorsanız o özel banka üzerinden kredi başvurusunda bulunmalısınız.

Son dönemlerde yaptığımız incelemelere göre anında kredi başvurusu yapılan bankalar ve bu bankalar içerisinde en az prosedür ile kolaylıkla kredi başvurularını kabul ederek geri dönüş yapan bankaları inceleme altına aldık.

 

Acil Kolay ve Anında Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

* Garanti Bankası

* Akbank

* Yapı Kredi

* İş Bankası

* TEB

* Şekerbank

* Denizbank

* Kuveytturk

* Odeabank

* Vakıfbank

* Halkbank

* Ziraat Bankası

 

Yukarıda belirttiğimiz bankalar sıralamasını incelerken en üst sırada yer alan bankanın acil kredi başvurusu sırasında en iddialı banka olduğunu düşünerek alt sıralara inildikce başvuruya cevap ve başvuru yapabilme kolaylığı zorlaşmaktadır.

Not: Banka kredi başvurusu yazılarımızın tamamında yaptığımız bir takım uyarıları anında kredi başvurusu yapılan bankalar yazımız için de belirtmek zorundayız.

Özellikle sabit gelirinizi çok iyi analiz etmeli ve gelirinizi sarsmayacak oranda geri ödemeleri bulunan kredileri tercih ederek kullanmanızı öneriyoruz. Bankalar geri ödenmeyen krediler ve diğer finansal ürünleri için çok ağır yaptırımlar uygulayabilmektedir.

Bu nedenle kredi ihtiyacınız ne kadar acil olursa olsun birden çok banka ile temas halinde olmalı ve başvurunuzu yapmadan önce kredi teklifi alarak en uygun faiz oranını sunan bankaları tercih etmenizde fayda var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir