Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Reklamlar


axess kredi kartı özellikler başvuru

Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme takip ve sorgulama: Axess Kredi kartı Akbank tarafından sunulmuş olan bir finansal ürün olmakla birlikte, ülkemizde en yaygın kullanılan kartlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Tüm finansal ürünlerde olduğu gibi Akbank Axess kredi kartı başvurusu sırasında da en önemli kriter olarak Türkiye ortalamasında kredi notunuzun olmasına dikkat ediyor.

Siciliniz temiz ise aylık belgelenebilir net gelirinizi baz alarak size uygun limitlerde kartlar veriliyor. Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için ise pek çok farklı yöntem bulunuyor.

İnternetten Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

Akbank Axess kart için özel bir web sitesi düzenlemiş ve bu site üzerinden kolaylıkla kredi başvurunuzu öğrenebileceğiniz gibi, başvuru sonrası kredinizin değerlendirmesini de kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

* Axess Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve değerlendirme aşaması hakkında bilgi almak için bireysel başvurularda TC KİMLİK NO ile sisteme giriş yaparak sizden istenen ikinci kutucuğa cep telefonu numaranızı girmektir.

* Daha sonra cep telefonunuza bir güvenlik numarası gönderilecek ve bu güvenlik numarasını da girdikten sonra sisteme kolaylıkla girerek başvurunuzun sonucunu veya değerlendirme aşamasındaysa durumunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

* Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda tüzel kişilikler olan şirketler ise VERGİ KİMLİK NO ile firma yetkilisinin cep telefonunu girerek ilk aşamayı atlarlar, bu aşamanın ardından  cep telefonuna gelen güvenlik numarası ile

Telefonla Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek

0850 222 25 25 no’lu telefonu arayarak buradan Axess kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek bölümüne telefonunuzun tuşlarını kullanarak ulaşıyorsunuz. Ardından kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığı bilgisi telefonda tele sekreter aracılığı ile veriliyor.

Şubeden Axess Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenmek

Kredi kartı başvurularının şubeden öğrenildiği devirler çok geride kaldı günümüz şartlarında internet üzererinden 24 saat kolaylıkla kredi başvurunuzun değerlendirilmesini öğrenebilirsiniz.

Bunun için bireysel bankacılık bölümünden kredi kartı başvurusu sonucunuzu öğrenmek istediğinizi belirterek görevli memurdan sistemi kontrol etmesini istiyorsunuz.

Axess Kredi Kartı Başvurusunun Olumlu Olması İçin Yapılması Gerekenler

* Kredi kartı başvurularında genellikle en önemli kriter kredi notudur. Kredi notunuzun yüksek olması kredi almanızı kolaylaştırdığı gibi kredi kartı almanızı da kolaylaştırmaktadır. Hal böyle olunca kredi sicilinizin temiz olması, geçmiş borçlarınızın bulunmaması ve tüm borçlarınızın zamanında ödenerek kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

* Buna ek olarak Aksess kredi kartı başvurusu için gerekli evrakların tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Özellikle aylık net geliriniz ve belgeleyemediğiniz bazı gelirlerinize ait özel bilgilerin dosyaya eklenmesi en önemli noktadır. Axess kredi kartı başvuru evraklarını birlikte inceleyelim.

Bireysel Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

* TC Nüfus cüzdanı ve fotokopisi.

* Gelir belgeniz.

* Sigortalı çalışanlar için maaş bordrosu.

* Sigortasız çalışanlar için şirketlerinden alacakları imzalı ve kaşeli maaş dilekçeleri.

* Öğrenciler için okullarından alacakları öğrenci belgeleri.

* Emekliler için emekli maaş kartları ve maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları belgeler.

* İkamet ettiğiniz adrese ait su, doğalgaz ve elektrik faturaları. (Son 3 aya ait olacak.)

Kurumsal Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

* İşletmenin son dönem Vergi Levhası.

* İşletme sahibinin TC Kimlik Belgesi.

* Son dönemlere ait faturalar ile mali veriler.

* İmza sirkuleleri ve resmi gazete.

Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda yukarıda tüm detayları en ince ayrıntısına kadar inceledik ve sizler için düzenledik, burada sizlerin de eklemek istediği noktalar bulunuyor ise yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Not: Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve başvurunuzun olumlu sonuçlandığını öğrenmeniz durumunda kredi kartınızı kullanırken çok dikkatli davranmalısınız. Bankaların zamanında ödenmeyen kredi kartı borçları için yasalar çerçevesinde hukuksal yollara başvurduklarını ve alacaklarını icra yoluyla tahsil ettiklerini unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir