Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


axess kredi kartı logo

Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Axess Kredi karti Akbank tarafından yaratılmış bir kredi kartı ürünüdür. Ülkemiz üzerinde faaliyet gösteren en büyük bankalardan bir tanesi olan Akbank kredi kartı ürünlerinde de çok fazla kampanyayı bir arada sunabiliyor. Özellikle üye işyerlerinin fazlalığı ile pek çok alışverişinizin taksitli olarak gerçekleşmesini sağlıyor. Axess kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili tüm detayları ve kredi kartı başvurunuzun onaylanması için bazı püf noktalarını sizler için araştırdık.

Axess Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* TC Nüfus cüzdanınız ve fotokopisi.

* Gelir idaresi başkanlığından alacağınız aylık net gelirinizi gösteren belge.

* Sigortalı değil iseniz çalıştığınız işletmeden alacağınız imzalı ve kaşeli üzerinde maaşınızın belirtilmiş olduğu gelir belgesi (dilekçe).

* Sigortalı çalışıyorsanız SGK’dan alacağınız maaş bordronuz.

* Emekli bireyler için emekli maaşlarını aldıkları bankalardan temin edecekleri emekli maaş belgeleri.

* Ticaret ile uğraşan serbest meslek sahipleri için son döneme ait vergi levhaları.

* Öğrenciler için eğitim gördükleri kurumlardan alınacak öğrenim gördüklerini gösteren belge.

* Her hangi bir geliriniz bulunuyor ise bu gelirinizi ispatlayabileceğiniz belgeler. Kira geliriniz bulunuyor ise kira kontratı, faiz gelirini bulunuyor ise bankanızdan alacağınız belgeler.

* Oturduğunuz eve ait elektrik, su ve doğalgaz faturaları.

Axess kredi kartı başvurusu için pek çok farklı yöntem ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Birlikte inceleyelim;

İnternetten Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess kredi kartı başvurusu için resmi web sitesi üzerinden yapacağınız başvuru ile kredi kartı talebinizi genel merkeze iletebiliyorsunuz.

* Burada öncelikle web sitesinden kredi kartına ait başvuru bölümüne ulaşarak formu eksiksiz olarak dolduruyoruz. Formun eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmasının ardından gönder tuşuna basarak başvurumuzu gerçekleştirmiş oluyoruz.

* Axess kredi kartı başvuru değerlendirmesi en kısa süre içerisinde telefonunuz ile size bildiriliyor.

Şubeden Axess Kredi Kartı Başvurusu

Size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek buradan Axess kredi kartı ürünü ile ilgili formu dolduruyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

* Buradan sonra kredi kartı başvurunuz ile ilgili eksik bilgilerin banka memuru tarafından kontrol edilmesinden sonra gerekli düzenlemeler yapılarak başvuru formunuz genel merkeze gönderiliyor.

* Şubeden yapılan başvuruların en büyük avantajı başvuru formunun banka memuru tarafından kontrol edilmesi ve eksik kalan kısımlar konusunda kolaylıkla düzeltmeniz için uyarılmanızdır.

* Şubeden yaptığınız başvuru en kısa süre içerisinde değerlendirilerek size formda belirtmiş olduğunuz telefon üzerinden iletiliyor.

* Ardından Axess kredi kartı başvurusu onaylanacak olursa başvuru sırasında belirtmiş olduğunuz ikamet adresinizden veya size en yakın şubeden kredi kartınız teslim ediliyor.

Axess Kredi Kartı Özellikleri

* Axess kredi kartı ülke çapında akaryakıt, gıda, giyim ve bunun yanı sıra tüm yan sanayi sektörleri üzerinden işlem yapabileceğiniz ve yapmış olduğunuz alışveriş işlemlerini taksitlendirebileceğiniz bir kredi kartıdır.

* Ayrıca  Axess kredi kartı ile gerçekleştirmiş olduğunuz büyük ödemelerinizi daha sonra taksitlendirme avantajı.

* Bunun yanı sıra harcamalarınızda biriken puanlar ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilme imkanınız bulunuyor.

* Ayrıca üye işyerlerinin yapmış oldukları taksitlere ek olarak banka tarafından 3 veya 4 taksit daha ekleme kampanyaları.

* Son olarak internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişler için çok çeşitli kampanya paketleri sunduğunu görmekteyiz.

Axess kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili kafanıza takılan tüm soru, öneri ve görüşleri yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Not: Kredi kartı kullanımı ile ilgili yapmış olduğumuz bu uyarımıza dikkatle uymanızı dileriz. Özellikle son yılarda ülkemizde kredi kartı borçları yüzünden pek çok aile ve birey zor duruma düşmüştür. Bu nedenle aylık net gelirinizin çok üzerinde limitleri olan kredi kartlarına sahip olsanız bile harcamalarınızı aylık net gelirinizin yarısını aşmayacak oranda gerçekleştirmelisiniz. Ancak bu sayede ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların ödenmeyen kredi kartı borcu ve diğer kredi ürünlerine ait alacaklarını hukuksal yollarla tahsil ettiğini ve icra yoluna başvurduklarını unutmadan kredi kartınızı sadece avantajlı olacak şekilde kullanmalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir