Axess taksitli kredi kartı borç transferi

Reklamlar


axess borç transferi

Axess’ten Taksitli Borç Transferi!

Akbank Axess Taksitli Borç Transferi, kredi kartı taksitlendirme: Kredi kartı kullanıyorsunuz ve harcamalarınızı biraz fazla yaptınız, sonrasında diğer kredi kartlarına yüklendiniz ve sonuç hiç iç açıcı değil, borçlarınızı hafifletmek istiyorsanız ve tek bir yere borcum olsun diyorsanız, işte akbank borç transferi kampanyası ile güzel bir fırsat.

Diğer bankadaki kredi kartı borçlarınızı axess ile 9 ay vade ile ücretsiz transfer edebilir ve borç yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Axess ile borç transferi yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyun…

taksitli borç transfer

Taksitli borç transferi kapsamında 2 ile 9 ay arasında bir taksit seçeneğinde bulunabilirsiniz ve 20.000 tl ye kadar borç transferi için %2,02 oranında faiz uygulanır

Taksitli borç transferi yaparken herhangi bir ücret ödermiyim, hayır.

Tüm işlemlerin tutarları ve de vade aralığı için masrafların hepsi dahil aylık faiz oranı %2,42 yıllık olarak %29,09 olarak belirlenmiştir.

Kredi kartınızın kullanılabilir limiti kadar diğer bankalardan en az 200 tl en fazla ise 20.000 tl’ye kadar borç transferi yapabilirsiniz.

Kredi kartınızdan yaptığınız borç transferinden oluşan taksit ödemelerini, normal alışveriş yaptığınızda hesap kesim tarihinde ödediğiniz gibi hesap ekstrenize yansır ve bu şekilde her ay periyodik olarak ödersiniz.

Kredi transferi yaptığınızda bu işlemlerin ücretlerine vergi, faiz ve fonlar dahil edilmiştir.

Kredi borç transferi hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde 09:00 ile 15:00 arasında gerçekleştirilmektedir, şayet tatil günlerinde yaptığınız başvurular, tatil bittikten sonraki resmi günlerde işleme alınmaktadır.

 

İptal etmeniz gereken bir durumda ise, akbank telefon bankacılığı müşteri hizmetlerinden veya akbank şubelerinden iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Exi 26, Ek Kart, Biz.card, Business kart, kefilli kart sahipleri Taksitli Borç Transferi hizmetlerinden malesef yararlanamıyor.

Taksitli Borç Transferi’nden yararlanmak için 444 00 11 Cep Kredi’yi arayabilir, Akbank Direkt İnternet’i tıklayabilir, size en yakın Akbank Şubesine gidebilirsiniz..

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir