Bank Asya kredi kartı başvurusu

Reklamlar


bank asya kredi kartı başvurusu

Bank Asya kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, online başvuru adresleri işte bu yazıda: Bank Asya, hızlı ve marifetli kredi kartları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bank Asya kredi kartı başvurusu yapacak olanlar kredi kartı seçeneklerinden dilediklerine sahip olabilirler. Ülkemizin genç bankalarından biri olan Bank Asya, teknolojinin her türlü imkanlarını müşterileri için seferber etmektedir.

Bank Asya’nın temassız kredi kartı AsyaCard DIT’ı toplu taşımalarda, taksilerde ve daha birçok alanda kullanma imkanına sahipsiniz. Temassız kart okuyucusu olan üye işyerlerinde 50 TL’den çok olmayan harcamalarınız için pos cihazına kart takmanıza gerek yok. Mastercard ve visa logolu tüm işyerlerinde kullanılmaktadır.

Bank Asya Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Bank Asya kredi kartı başvurunuzu 0850 222 4 888 ya da 444 27 92 no’lu müşteri hizmetleri telefonu aracılığı ile yapabilmektesiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz ve istenen bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

Bank Asya SMS ile kredi kartı başvurusu:

Bank Asya Classic, Gold, Platinum kredi kartı başvurularınız hariç, DIT temassız kredi kartı başvurunuzu SMS ile yapabilmektesiniz. Cep telefonunuzdan “DIT” yazarak 2792’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kredi kartı başvurunuz onaylandığı taktirde, banka şubesine giderek 15 dakika içinde Bank Asya DIT kredi kartınızı alabilirsiniz.

Bank Asya İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Banka Asya Classic, Gold ve Platinum kredi kartı başvurularınızda, bankanın web sitesini ziyaret etmeniz bireysel kredi kartları sayfasındaki kredi kartı çeşitlerinden herhangi birini seçebilir, “hemen başvur butonuna basarak, hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bilgilerinizi girdikten ve formu gönderdikten kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilmekte ve onaylandıysa kredi kartınızı ne zaman ve nereden teslim alacağınız ile ilgili bilgi verilmektedir.

Asya Bank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir