Banka Kiralık Kasa Ücretleri

Reklamlar


banka-kiralik-kasa-12

Banka Kiralık Kasa Ücretleri: Tüm bankaların kiralık kasa ücretlerini sizler için araştırdık ve tek bir yazı altında yayınladık, hangi bankanın yıllık kiralık kasa ücreti ne kadar, şartları ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık, işte kiralık kasa hakkında bilmeniz gereken detaylar.

AkBank Kiralık Kasa Ücreti: AkBank müşterilere kiralık kasa imkanı tanımaktadır. Üç boy kasa imkanı sunan AkBank büyük boy kasalar için 450 tl, orta boy kasalar için 350 tl, küçük boy kasalar için de 300 tl talep etmektedir. AkBank tüm boy kasalardan aldığı depozito ücreti 200 tl’dir

Deniz Bank Kiralık Kasa Ücreti: DenizBank müşterilere tanıdığı kiralık kasa için üç boy kasa şansı sunmaktadır. Deniz Bank en büyük boy kasa için 250, orta boy kasa için 200, küçük boy kasa için de 150 tl talep etmektedir. Deniz Bankın tüm kasa boylarından talep ettiği depozito ücreti 150 tl’dir.

Finansbank Kiralık Kasa Ücreti: Diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank’ta müşteriler için kiralık kasa imkânı tanımaktadır. Finansbank’ın sunmuş olduğu kiralık kasa imkanında üç boy kiralık kasa imkanı sunulmaktadır. Finansbank en büyük boy kiralık kasa için 350 tl, orta boy kiralık kasa için 300 tl, küçük boy kiralık kasa için de 250 tl talep etmektedir. Finansbank’ın kasalardan aldığı depozito tutarı ise 200 tl’dir.

HSBC Kiralık Kasa Ücreti: HSBC de kiralık kasa hizmeti sunan bankalar arasında bulunmaktadır. 3 tip kasa imkânı sunan HSBC; büyük boy kasa için 350 tl, orta boy kasa için 250, küçük boy kasa için de 200 tl almaktadır. HSBC kasaların hepsinde depozito ücretini kendi kira tutarı kadar almaktadır.

ING Bank Kiralık Kasa Ücreti: ING Bank kiralık kasa ücretleri olarak uygun ücretler arasında sunan bankalar arasında yer alır. En büyük boy kiralık kasa için 300, orta boy için 250, küçük boy için de 200 tl alınmaktadır. ING Bank depozito ücreti olarak da kasa boyuna göre fiyat alıyor ve aldığı ücret 75 ile 300 tl arasında değişiyor.

Şekerbank Kiralık Kasa Ücreti: Şekerbank kiralık kasa ücretlerini boydan boya değişkenlik gösteriyor. Şekerbank büyük boy kasa için 350 tl, orta boy kasa için 250 tl, küçük boy kasa için de 150 tl fiyat biçmektedir. Şekerbank depozito ücreti olarak da her kasanın kendi aylığını talep etmektedir. Ayrıca Şekerbank kendi müşterilerine ve Şekerbank çalışanlarına %50 faiz uygulanmaktadır.

Garanti Bankası Kiralık Kasa Ücreti: Garanti Bankası en büyük boyu 400 tl, orta boyu 275, küçük boyu da 225 tl olarak müşterilerine kiralık kasa hizmeti sunmaktadır. Garanti Bankası sunduğu kiralık kasa hizmetinde depozito olarak her kasanın kira bedelini istemektedir.

Halk Bank Kiralık Kasa Ücreti: Halk Bank kiralık kasa için uygun fiyat sunan bankalar arasındadır. Halk Bank büyük ve orta boy kasalar için 200 tl talep edilirken, küçük boy kasalar için de 150 tl talep etmektedir. Halk Bank depozito olaraksa yıllık kira bedelini istemektedir.

İş Bankası Kiralık Kasa Ücreti: İş Bankası kiralık kasalar için farklı fiyatlar biçmektedir. Büyük boy kiralık kasalar için 400 tl, orta boy kiralık kasalar için 275 tl kira talep etmektedir. Depozito fiyatı ise boya göre farklılık göstermemektedir. Tüm kasalar için 150 tl depozito talep edilmektedir.

Vakıflar Bankası Kiralık Kasa Ücreti: Vakıflar Bankası kiralık kasa hizmeti sunan bankalardandır. Vakıflar Bankası büyük boy kiralık kasa için 400 tl, orta boy kiralık kasalar için 250 tl, küçük boy kasalar için de 200 tl talep edilmektedir. Depozito ücretleri kasa boyuna göre farklılık göstermemektedir. Tüm kasalar için 200 tl depozito talep edilmektedir.

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Ücreti: Ziraat Bankası kiralık kasa hizmeti sunan bankalar arasındadır. Ziraat Bankası büyük boy kasa için 250 tl, orta boy kasa için 200 tl, küçük boy kasa için de 150 tl talep edilmektedir. Ayrıca özel kasa sunmaktadır ki, özel kasa fiyatları 300 tl’dir. Ziraat Bankası depozito olarak da her kasa için farklı bir bedel istemektedir. Her kasa için depozito fiyatı kira bedeli kadardır.

Yapı Kredi Kiralık Kasa Ücreti: Yapı Kredi kiralık kasa hizmeti sunan bankalar arasında bulunmaktadır. Yapı kredi bankası büyük boy kasalar için 400 tl, orta boy kasalar için 300 tl, küçük boy kasalar için de 225 tl fiyat biçilmiştir. Yapı kredi de aylık kira bedeli kadar depozito almaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

No Responses

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir