Bankpozitif Kredi Başvurusu

Reklamlar


bankpozitif

Bankpozitif Kredi Başvurusu: Bankpozitif sadece dijital ortamda bankacılık faaliyetlerini sürdüren bir bankadır. Özellikle son dönemlerde çok fazla ön plana çıkan Enpara tarzı işlem yapan bir bankadır. Buna ek olarak internet üzerinden hızlı ve kolay kredi başvuruları yapmayı hedefleyen ve asıl bankacılık hedefi sadece kredi dağıtmak olan bir bankadır. Sizin için Bankpozitif kredi başvurusu ile ilgili detayları düzenledik, buna ek olarak Bankpoitif adrese teslim kredi ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Bankpozitif Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

 

* Tüm bankalarda olduğu gibi Bankpozitif kredi başvurusu yaparken de Kimliğinizin fotokopisi veya kimlik bilgileriniz yanınızda olmak zorunda.

* Bunun dışında sizden kredinin geri ödenmesi konusunda sabit gelirinizi beyan edeceğiniz gelir belgeniz talep ediliyor.

* Sigortalı ve maaşlı olarak çalıştığınız bir meslek bulunuyorsa maaş bordronuz isteniyor.

* Kira gibi diğer sabit gelirlerinizi isptlayacak belgeleri eklemelisiniz.

* Emekliler için emekli maaş kartları.

* İkamet ettiğiniz konuta ait elektrik, doğalgaz ve su faturalarını eklemelisiniz.

Not: Buna ek olarak Bankpozitif kredi başvurusu yapılırken belge olarak mülkiyeti sizin olan tapu ve ruhsatlarıda kullanabilirsiniz. Ancak kredinin onaylanması için bu mülklere ipotek koymak istemiyorsanız, kesinlikle bunu gelen memura detaylı şekilde bildirmelisiniz.

 

Bankpozitif Adrese Teslim Kredi Nasıl Kullanılır?

* Öncelikle Bankpozitif kredi başvurusu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Bunun ardından kredinizin değerlendirme sonucu SMS olarak size iletilecektir.

* Kredinizin olumlu olarak değerlendirmesi durumunda başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon ile sizinle letişime geçiliyor. Krediniz onaylandığında Bankpozitif adına ayağınıza kadar gelen bir memur tarafından geri kalan eksik evraklarınız imzalatıyor ve kredi tutarı sizin belirlediğiniz veya  daha önceden bulunan bir banka hesabınıza yatırılarak işlem tamamlanmış oluyor.

 

Bankpozitif Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

* Bankpozitif Kalkınma Bankası A.Ş resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla bir kaç aşamalı bir formun doldurulması ile başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

* Bankpozitif internetten kredi başvurusu  yaparken tüm bilgilerin eksiksiz ve tam bir şekilde doldurulması çok büyük önem taşımaktadır.

 

Bankpozitif Kredi Başvurusu Sonrası Yapılan Masraflar?

Bankpozitif kredi başvurusu sırasında bilgisi verildiği gibi her hangi bir masraf alınmamaktadır. Dosya masrafları, zorunlu hayat sigortası, diğer faiz ve komisyonlar ile harçların kesinlikle talep edilmediğini görüyoruz. Ancak Tüm bankalarda olduğu gibi burada da her ay ödemeniz gereken faiz oranına 5 veya 10 tl gibi bir ücret eklenebiliyor. Bu ücret kredinizin toplam geri ödemelerine artı 300 – 400 lira kadar bir eklenti oluşturabilir. Bu masrafı tüm bankalar talep etmektedir.

 

Bankpozitif Kredi Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Bankpozitif kredi başvurusu onaylandığı taktirde dilediğiniz bir bankada bulunan hesabınıza ödemeyi talep edebiliyorsunuz. Kredinizi aldıktan sonra geri ödeme taksitlerini ise yine istediğiniz banka üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ptt şubeleri ve Denizbank şubelerinden geri ödeme yaptığınızda hiç bir masraf ödemenize gerek kalmıyor, ancak diğer bankalardan geri ödemelerinizi gerçekleştirecekseniz çok ufak bir masraf talep edilebilmektedir.

Not: Özel bankaların tamamında açıklamasını yapmış olduğumuz uyarıları burada da yapmak zorundayız. Bankpozitif kredi başvurusu sırasında gelirinizi yüksek göstererek geri ödemelerinin çok yüksek olduğu kredileri asla kullanmamalısınız. Ödeyemeyeceğiniz kredi geri ödemeleri vadesini aştığında çok büyük yaptırımlar söz konusu olacaktır. Bu nedenle huzurunuzu ve aile yapınızı olumsuz etkilememek için sadece ödeyebileceğiniz geri ödemeleri bulunan kredileri kullanmalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir