Bayilik veya franchise kredisi veren bankalar

Reklamlar


Bayilik, franchise kredisi veren bankalar

Hangi bankalar bayilik kredisi verir, Franchise kredisi veren bankaların listesi işte detaylar. Franchise sistemi ile bayilik almak çok avantajlıdır. Çünkü, zaten piyasa da yerini almış olan bir markanın ismini kullanmak ve oraya gelinceye kadar olan iş birikiminden, tecrübesinden faydalanmak sizi ticarete en ön sıradan başlatır. İşte, franchise kredisi veren bankalar;

Franchise ile bayilik kurmak, bugün en iyi markaların başvurduğu yöntemdir. Bugün tanınmış pek çok marka, bayilik sisteminde bir isim hakkı bedeli ve daha sonra bayiliğin kurulacağı yer, eğitimler gibi bir paket sunmaktadır. Franchise ile bayilik veren firmaların pek çok isteği ve şartı olabilir. Bayilik kredisi veren bazı bankalarla çalışmak bu nedenle çok önemli olabilir. Fakat, bu noktada bankadan çekilecek olan kredinin elinizde olan sermayeye destek vermesi önemlidir. Özetle, elinizde bir miktar sermaye mutlaka olmalıdır.

Yapı Kredi Bankası, Bayilik Franchise kredisi

Yapı ve Kredi Bankası, bayilik kredisi veren bir bankamızdır. Banka, herhangi bir bayilik için kredi vermektedir. 36 aylık vadeler veya 6 aya kadar geri ödemesiz krediler ile geri ödeme planı olan bankanın bir üst limiti yoktur. Bayilik kredisi banka içinde, Nakit destek kredisi olarak bilinir.

Akbank, Bayilik Franchise kredisi

Akbank içinde bir üst sınır olmadığından ne kadar sermayeye ihtiyaç varsa o kadar alınabilmektedir. Franchise destek paketi adı altında, teminat mektubu, çek karnesi, POS hizmeti, SFT, Havale, maaş ödemesi gibi avantajlar vermektedir.

Denizbank,Bayilik Franchise kredisi

Franchise yatırım bedelinin %65’ine kadar ödeme yapan Denizbank’a, 36 ay vade ile geri ödeme yapılabilmektedir. Sermaye destek kredisi seçeneği ile 120 aya kadar vade seçenekleri kredi almak istiyorsanız, sermayeniz bulunmak zorundadır.

Garanti Bankası, Bayilik Franchise kredisi

Garanti bankasında, İşimi kuruyorum paketi vardır. Bu paket ile, 50 bin TL’ye kadar kredi olanağı veriliyor. 6 ay, 12 ay ve 36 ay vade ile geri ödeme imkanı olan kredilerde, işletme hesabı, Easy Card, POS-ON, sigortalar konusunda müşteriye destek veriliyor.

Halkbank, Bayilik Franchise kredisi

Halkbank, yeni iş kuracak olan kişilere, Franchise kredisi isimli kredi vermektedir. 60 ay kadar vade seçeneği sunan banka, bayilik bedeli yanı sıra demirbaşlar için de bayilik vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir