Big Chefs restoran bayilik şartları

Reklamlar


Big Chefs restoran bayilik şartları: Yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler için, son yılların yükselen markalarından biri olan Big Chefs restoran bayiliği iyi bir fırsat olabilir. Yeme içme sektöründe kısa zamanda adından söz ettiren Big Chefs, 2007 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yazımızda bayilik şartları ile ilgili bilgilerin yanı sıra, markanın faaliyetleri ile ilgili de bilgiler vermeye çalışcağız. İşte, detaylar;

Big Chefs, 2007 yılında Ankara’da kurulmuş ve 2009 yılından başlayarak yapmış olduğu ortaklık sayesinde hızla büyümeye başlamıştır. Kendi restoranlarının yanı sıra franchise olarak da restoranları bulunan firma, İstanbul, Ankara, Mersin, Gaziantep, Antalya, Adana, Bursa, Diyarbakır ve Eskişehir gibi şehirlerde faaliyet göstermekte ve farklı illerden gelen bayilik taleplerine de cevap vermektedir.

Big Chefs franchise bedeli ve yatırım maliyeti:

Ülke genelindeki bayiliklerini daha çok franchise yoluyla vermeye devam eden firma, franchise bedeli olarak 100 bin Dolar talep etmektedir. Big Chefs restoranı için gerekli yatırım tutarı ise metrekare başına 1.200 dolar olarak hesaplanmıştır. İstenen restoran alanı ise 350 metrekare ile bin metrekare arasında değişiklik göstermektedir.

Big Chefs restoranlarında kullanılan pek çok ürün özel olarak Big Chefs için üretilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Mesela; Kavaklıdere şarapları Big Chefs için özel hasat şarap üretmekte ve tedarik etmektedir. Restoranlarda kullanılan nar ekşisi Hatay’da, saf zeytinyağı ise Ayvalık’taki butik üreticiler tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Restoranlarda müşterilere sunulan et ürünleri de Trakya’daki yetiştiricilerden özel olarak alınmaktadır. Bu ürünleri tadan müşteriler bir müddet sonra bu ürünleri ayrı olarak satın almaya bile başlamışlar.

Yurt içi ve yurt dışı şubeleriyle müşterilerine mükemmel lezzetler sunan Big Chefs bayisi olmak istiyorsanız, restoran işletmeciliği konusunda yatırım yapmayı düşünüyorsanız hemen firma yetkilileri ile iletişime geçmeli ve bayilik başvurusunda bulunmalısınız. Giderek bilinen bir marka haline gelen Big Chefs restoranları, bir miktar yüksek yatırım maliyetine sahip olsa da kazanç oranları itibariyle yatırımınızı kısa sürede geri alabileceğiniz bir iş olabilir.

Big Chefs restoran bayiliği almak için fazla düşünmenize gerek yok, çünkü siz düşünürken bile restoran açmayı düşündüğünüz bölgede başka bir yatırımcı girişimde bulunmuş olabilir. Daha detaylı ve güncel bilgi edinmek için firmayla hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim tel    : +90 212 352 75 47

Web site        : www.bigchefs.com.tr

e-posta          : info@bigchefs.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir