Borç transferi kredisi veren bankalar

Reklamlar


Borç transferi kredisi için alternatif 7 banka

Borç transferi kredisi veren bankalar, hangi bankalar borç transfer kredisi veriyor, borç transferi nasıl yapılır, işte borç kapatma kredisi veren bankalar ve  detaylar. Üzerinizde bulunan borçlarınız finansal hayatınızı zorlamaya başladıysa ve sizi sıkıntıya sokuyorsa en kısa sürede çözüm yolları bulmanızın vakti gelmiş demektir. Borç transfer kredisine başvuru yaparak finansal hayatınıza sıfırdan başlayabilirsiniz. Düşük faiz oranlarının uygulandığı tek bir ödeme planı ile borçlanmanızı sağlayan ve borçlarınızı kapatabileceğiniz ürünleri bankalarla görüşerek değerlendirebilirsiniz. Bu tür ürünlerden biri de borç transferi ya da borç kapatma adı verilen krediler olarak sunulmaktadır.

Borç transferi kredileri, farklı bankalara olan kredi ya da kredi kartı borçlarınızı ödemenize imkan sağlayarak, bir tek planla rahat ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Mesela; iki farklı bankaya kredi kartı borcunuzun olduğunu varsayalım. Borç transfer kredisi alarak bu iki farklı bankadaki kredi kartı borçlarınız için faiz ödemek durumunda kalmazsınız. Bu sayede aynı faiz oranı ile bir plan üzerinden kolayca borçlarınızı ödeme şansına kavuşabilirsiniz.

Borç transfer kredisi veren bankalar:

Aşağıda borç transfer kredisi kullanabileceğiniz alternatif bazı bankaları sizler için inceledik. Kredi veya kredi kartı borçlarınızı transfer edebileceğiniz bankaları, faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini derlemeye gayret ettik.

Denizbank Borç transfer kredisi

Kredi veya kredi kartı borçlarınızı tek bir yerde toplamanızı sağlayan Denizbank, 10.000 TL’ye kadar üç ayrı vadede borç transfer kredisi vermektedir. Aylık faizleri %1,90’dan başlayan bu kredi ile 12 ay vadeli geri ödemeyi seçerseniz aylık ödemeniz 932 TL olmaktadır. Kredinizi 24 ay vadeli kullandığınızda 522 TL, 36 vadeli kullandığınızda ise 389 TL taksit ödemektesiniz.

Akbank Borç transfer kredisi

Başka bankalardaki kredi kartı borçlarınızı Axess kredi kartına aktarmaktadır. Masrafsız olarak 9 ay vade sunan Akbank, 20.000 TL’ye varan borç kapatma kredisi imkanı sunmaktadır. Krediyi aylık net %2,02 faiz oranı ile kullana bilmektesiniz. Minimum 2 ay en fazla da 9 ay vadeli borç kapatma kredisi vermektedir.

Finansbank Borç transfer kredisi

Finansbank da borç transferi kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Finansbank’ın borç kapatma kredisi ile çözümleyebilirsiniz. Banka 5.000 TL – 10.000 TL arasındaki borçlarınızı aylık %1,87 faiz oranı ile 12 ay, 24 ay ve 36 ay vadeli olarak kapatıyor.

Vakıfbank Borç transfer kredisi

Vakıfbank, kredi veya kredi kartı borçlarınızı taşıdığınız zaman size 3 ay sonradan ödemeye başlama imkanı sağlamaktadır. 20.000 TL’ye kadar olan borçlarınızı 18 ay vadeli borç transfer kredisi ile ödeyebilmektesiniz. Borç kapatma kredisinde banka aylık %1,37 faiz uygulamakta ve sizlere büyük avantaj sunmaktadır.

Odeabank Borç transfer kredisi

Borç transfer kredisi veren bankalardan biri olan Odeabank, aylık %1,45 faiz oranı ve 36 ay vadeli 15.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. 15.000 TL borç kapatma kredisi kullandığınız zaman aylık 564 TL takdit ödemektesiniz.

Burgan Bank Borç transfer kredisi

Burgan Bank, 12 ay, 18 ay, 24 ay ve 36 ay vadeli geri ödeme seçenekleri ile 10.000 TL’ye kadar borç transferi kredisi vermektedir. Kredinin aylık faiz oranı %1,86 olup, kredi kartı borçlarının yanında konut kredisi ve tüketici kredisi borçlarınızı da aktarma imkanı sağlamaktadır.

Şekerbank Borç transfer kredisi

Ülkemizin önde gelen bankalarından olan Şekerbank, 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadarki borçlarınız için transfer kredisi vermektedir. 3-12 ay arasında vade sunan Şekerbank aylık %1,15 faiz oranı uygulamaktadır. Borç transfer kredisini 13-36 aylık vadeyle kullandığınız zaman ise aylık %1,19 faiz oranı uyguluyor.

Borç transfer kredisinin avantajları:

Borç transfer kredisi kullanarak;

Borçlarınızın tek bir yerde toplanmasını,

Karışıklık yaşanmasının önüne geçilmesini,

Ödeme atlamamayı ya da unutmanızı,

Daha uygun faiz oranları sayesinde kişisel finans risklerinizi azaltma imkanına sahip olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

  1. mehmetyüksel

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir