Burgan Bank Eft Saatleri

Reklamlar


burgan-bank-0034

Burgan Bank Eft Saatleri: Burgan Bank ülkemizde faaliyetlerini sürdüren küçük çaplı bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye dışında Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da da hizmet veren banka Kuveyt merkezli bir bankadır. Merkez Bankasına bağlı bankalar arasında en avantajlı kampanyaları düzenleyen bankalardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Müşterilerinden kesinti gerçekleştirdikleri hizmet bedellerinin yanı sıra aynı zamanda pek çok farklı ayrıcalığı müşterilerine sunarak müşteri sayılarını arttırmayı hedeflemektedirler.

Burgan Bank eft saatleri incelendiğinde de diğer bankalara oranla daha esnek saatlerde havale işlemlerinin gerçekleştirilebildiğini görmekteyiz.

Aşağıda detaylı olarak incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Burgan Bank eft saatleri konumuza bakalım.

Burgan Bank Eft İşlem Saatleri

Eft işlemi Burgan Bank’ta hesabı bulunan bir bireyin başka bir banka hesabına para transferi gerçekleştirdiği işlemdir. Sadece günün belirli saatlerinde gerçekleştirilebilen eft işlemleri aynı gün içerisinde alıcı hesabına aktarılabilmektedir. Bu saatlerin dışında gerçekleşen işlemler ise takip eden ilk iş gününün ilk saatlerinde alıcı hesabına aktarılmaktadır.

Buna göre Burgan Bank eft saatleri incelendiğinde çalışma saatlerinin başladığı andan itibaren başlamakla birlikte akşam 16:30’a kadar gerçekleştirilmektedir.

Hafta içi akşam 16:30’dan sonra gerçekleşen işlemlerde ödemeler bir sonraki ilk iş günü saba saatlerinde alıcı hesabına aktarılmaktadır. Buna ek olarak cuma akşamı gerçekleştirilen işlemler ise hafta sonu eft işlemleri gerçekleştirilemeyeceği için  pazartesi sabahı ilk saatlerde alıcı hesabına aktarılabilmektedir.

Burgan Bank eft saatleri diğer özel bankalara oranla yarım saat kadar daha uzun süre ile gerçekleştirilebilmektedir. Bunun daha ötesinde gerçekleştirilecek avantajlar için BDDK rekabetçi piyasa koşulları izin vermemektedir.

Bazı durumlarda gerçekleştireceğiniz eft işlemleri Merkez Bankası ve Burgan Bank şubelerinde yaşanan yoğunluğa bağlı olarak 30 dakikayı bulabilmektedir. Bu gibi durumlarda hemen panik yapmadan eft saatinin bitimine kadar beklemeli halen transfer gerçekleşmediyse bankanızı arayarak bilgi almalısınız.

Burgan Bank Eft İşlem Ücretleri

Burgan Bank eft işlemleri günlük olarak maksimum 25.000 TL tutarına kadar gerçekleştirilebilmektedir. Bu üst limitin üzerinde gerçekleştireceğiniz para transferlerini eft yöntemiyle değil banka şubenizden gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştireceğini Burgan Bank eft işlemleri için standart olarak 5 TL ücret talep edilmektedir.

Bunun dışında şubeler üzerinden gerçekleştirebileceğiniz eft işlemlerinde 50 lira ile 250 lira arasında ücret talep edileceği için en avantajlı yöntem eft işlemlerini şubelerden gerçekleştirmemektir.

Atm’ler üzerinden gerçekleşen para transferleri için de sabit olarak 5 TL eft transfer ücreti talep edilmektedir.

Not: Burgan Bank eft saatleri içerisinde gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinde alıcının iban numarasının yanı sıra adı ve soyadının da eksiksiz şekilde girilmesi gerekmektedir. Aksi halde iban numarası doğru olsa bile alıcının adının ve soyadının da eksiksiz girilmesi gerekiyor. Yanlışlıkla alıcının adında bir harfin bile eksik yazılması eft’nin yeniden sizin hesabınıza geri döneceğini unutmamalısınız.

Detaylı bir şekilde incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Burgan Bank eft saatleri ile ilgili tüm sorular ve eklemek istediklerinizi yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir