Burgan Bank Eft Ücretleri

Reklamlar


burgan-bank-0035

Burgan Bank Eft ÜcretleriBurgan Bank merkezi Kuveyt’te bulunan bir bankadır ve özellİkle Kuzey Afrika ile Ortadoğu’da etkili bankalardan bir tanesidir. Türkiye’de ise küçük çaplı faaliyetlerini sürdüren banka Burgan Bank Group tarafından yönetilmekte olan yabancı sermayeli bankalardan bir tanesidir.

Ülkemiz genelinde 60 şubesi ile hizmet vermekte olan banka müşterilerinin ilgisini çekebilmek için çok farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bununla birlikte Burgan Bank eft ücretleri gibi gerçekleştirilen işlemlerden tahsil edilen masraflar ile kar elde etmekte olan bir bankadır.

Bir çok farklı mecra üzerinden gerçekleştirilebilen Burgan Bank eft işlemleri bankanın kasalarından, hesaptan internet üzerinden ve ATM şubelerinden gerçekleştirilmektedir.

Aşağıda detaylı olarak incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Burgan Bank eft ücretleri ile ilgili araştırmalar gerçekleştirdik. Birlikte bakalım;

Burgan Bank Eft Ücretleri

Burgan Bank portföyünde bulunan hesabınızdan bir başka bankada bulunan farklı bir hesaba gönderilen para transferlerine eft işlemi denilmektedir. Aşağıda yer alan yöntemler üzerinden gerçekleştirebileceğiniz Burgan Bank eft işlemleri için ödemeni gereken işlem ücretlerine bakalım.

* Bankanın kasasından yani şubelerden gönderilen para transferlerinde Burgan Bank eft ücreti olarak 50 TL ile 300 TL aralığında işlem ücreti tahsil edilmektedir. Bu tutar göndermek istediğiniz miktara göre değişim göstermektedir.

* Bunun dışında banka hesabınızda bulunan miktar üzerinden bir başka bankada yer alan farklı bir hesaba gerçekleştirmek istediğiniz para transferlerinde ise eft ücret olarak 40 TL ile 400 TL aralığında işlem ücreti tahsil edilmektedir. Bu tutar yine aynı şekilde göndermek istediğiniz para miktarına göre değişim göstermektedir.

* Karşı hesaptan Burgan Bank hesabına gönderilen eft işlemlerinde 40 TL tahsil edilirken hesaptan gelen eft işlemleri ise 15 lira olarak ücretlendirilir.

* Buna ek olarak internet üzerinden gerçekleştirilen para transferlerinde Burgan Bank eft ücreti 15 lira olarak ücretlendirilmektedir.

* Burgan Bank atm’leri üzerinden gerçekleştirilecek olan eft işlemlerinde ise sabit 6 lira ücret tahsil edilmektedir.

Burgan Bank Eft Saatleri

Burgan Bank üzerinden bir başka bankaya gerçekleştireceğiniz para transferi işlemini çalışma günleri içerisinde sadece belirli süreler içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Eft saatleri dışında gerçekleştirilen eft işlemleri takip eden ilk iş günü karşı hesaba aktarılmaktadır.

* Buna göre Burgan Bank eft saatleri sabah çalışma saatlerinin başlamasıyla gerçekleştirebilmekle birlikte akşam çalışma saatlerinin sonuna doğru 16:30 saatlerine kadar sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Gerçekleştirilen eft işlemleri ortalama olarak 5 dakika ile 10 dakika arasında karşı hesaba aktarılabilmektedir ancak bazı durumlarda banka şubelerinin veya Merkez Bankasının yoğunluk durumuna göre bu süre 30 dakika ile 45 dakika aralığında gerçekleşebilmektedir. Bu gibi durumlarda bankanızı arayarak eft sorgulama işlemi gerçekleştirebilir, para transferi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Burgn Bank eft ücretleri ile ilgili konuya eklemek istediğiniz her türlü soru, görüş ve öneriyi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir