Cardfinans Kredi Kartı Başvuru

Reklamlar


cardfinans visa kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Cardfinans Finansbank tarafından sunulan kredi kartı ürünüdür. Finansbank’ın büyük sermayeli bankalardan biri olduğunu hepimiz biliyoruz, hal böyle olunca büyük hacmin getirdiği en avantajlı kampanyaları sunabilme imkanına sahip olabiliyorlar. Cardfinans kredi kartı başvuru aşamalarını inceleyeceğiz ancak, ülkemizde faaliyet gösteren bankalar içerisinde kredi kartı ürünlerini en kolay şekilde müşterilerine sunan banka Finansbank’tır.

Cardfinans kredi kartı başvuru ve özellikleri ile ilgili tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizler için araştırdık. Birlikte inceleyelim;

Cardfinans Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

* Tc kimlik belgeniz ve fotokopisi.

* Sgk’dan alınacak maaş bordronuz veya çalıştığınız işletmede henüz sigortalı olarak çalışmıyorsanız işletmeden aldığınız aylığı gösteren imzalı ve kaşeli maaş belgesi.

* Öğrenciler için öğrenci belgesi.

* Emekliler için emekli maaş kartları ve maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları belgeler.

* Kira ve faiz geliri bulunan bireyler için gelir belgeleri.

* İkamet ettiğiniz konutlara ait doğalgaz, su ve elektrik faturaları.

Cardfinans Kurumsal Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenen Evraklar

* Şirketin son döneme ait vergi levhası.

* Firma yetkilisinin kimlik belgesi.

* İmza sirkuleleri.

* Şirkete ait son 3 ayın elektrik, su, doğalgaz faturaları.

Şubeden Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

* Size en yakın Finansbank şubesini ziyaret ederek buradan kredi kartı talebinizi banka memuruna iletiyorsunuz. Size verilen Cardfinans kredi kartı başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

* Şubeden yapılan başvurularda banka memuru eşliğinde doldurulan formlarda memurun sizi uyarabilme şansı olacağı için formların çok daha eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması mümkün olacaktır.

İnternetten Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde pek çok bankacılık işlemi internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Özellikle kredi kartı ve diğer kredi ürünlerine internet üzerinden başvuru gerçekleştirerek başvuru sonucunuzun değerlendirmesini öğrenebiliyorsunuz.

* Cardfinans kredi kartı başvurusu internetten çok hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun için Cardfinans resmi web sitesini ziyaret ederek burada yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor, ardından formun gönder buttonu ile genel merkeze iletilmesini sağlıyorsunuz.

* Başvurunuzun sonucu en kısa zamanda telefonunuza mesaj ile bildiriliyor.

İnternetten yapılan başvurularda şubeden yapılan başvurulardan farklı olarak yanınızda görevli memur olmayacağı için başvuru formunda sizden istenen bilgileri doldururken daha özenli davranmak zorundasınız. Özellikle belgelendirebileceğiniz geliriniz ile mesleki bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması kredi kartı başvurunuzun onaylanmasını kolaylaştıracaktır.

Cardfinans Kredi Kartı Özellikleri

* Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için küçük nakit ihtiyaçlarınızı düşük faizler ile kullanabiliyorsunuz.

* Ücretsiz fatura ödeme talimatı sayesinde kolaylıkla evinize ait faturaların otomatik ödeme talimatlarını verebiliyorsunuz.

* Türkiye genelinde çok yaygın bir üye işyeri ağına sahiptir. Özellikle yapacağınız alışverişlere mağazaların yaptığı taksit oranına artı olarak bankadan da taksit seçenekleri eklenmektedir.

* Yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız para puanlar sayesinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

* Ayrıca Cardfinans bir uçuş kartı olarak hizmet sunar ve biriken para puanlarınız ile dilediğiniz hava yolu şirketinden uçuş bileti alabilme hakkına sahip olabilirsiniz.

* Son olarak belirli limitleri aşacağınızı belirten harcama sözleri verecek olursanız kazanacağınız para puanları neredeyse 3 katına kadar arttırabilme şansına sahip olursunuz.

Sunulan kampanyaların koşulları Cardfinans kredi kartı başvuru formunun arka kısmında detaylı şekilde açıklanmıştır. Sizler de sözleşmeleri detaylı şekilde okumadan asla hiç bir kredi ürününe başvuruda bulunmamalısınız. Bunun yanı sıra kredi kartı başvuru formunu doldurmadan önce bankaların sizlerden talep edecekleri yıllık kart aidatlarını çok iyi öğrenmelisiniz.

Not: Cardfinans kredi kartı başvuru ve özellikleri açısından bilmeniz gereken pek çok detaya yazımızda yer verdik. Bunlara ek olarak bize iletmek istediğiniz öneri ve sorular bulunuyor ise, yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak tüm kredi kartı başvurularında aylık net gelirinizi baz alarak harcamalarınızı dikkatli bir şekilde gerçekleştirecek olursanız kredi kartlarınızı avantajlı olarak kullanmış olursunuz. Ancak bütçenizi aşacak harcamalar gerçekleştirecek olursanız ve kredi kartınızın aylık taksitlerini ödeyemeyecek olursanız bankalar alacaklarını hukuksal yollara başvurarak tahsil etme yoluna giderler. Yani icra yoluyla sahip olduğunuz değerli varlıkların değerinin çok altına satılması söz konusu olarak çok büyük zararlara uğrarsınız.

Bu nedenle aylık net gelirinizin yarısını aşmayacak oranda aylık ödemeler gerçekleştireceğiniz harcamaların yapılması problem yaşamamanızı sağlayacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir