Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


Finansbank Cardfinans kredi kartı ( inceleme )

Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Müşterilerine sunduğu farklı ürünleri ile Türkiye’nin en iyi bankalarından biri olan Finansbank Cardfinans kredi kartı, binlerce üye işyerinde sayısız avantajları ile karşımıza çıkmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınızı anında kredi kullanmanız için geliştirilen Cardfinans’ın sağladığı avantajlara bir göz atalım.

Cardfinans kullanıcıları, bundan böyle acil ve önemli ihtiyaçlarınızı ertelemek mecburiyetinde kalmayacaklar. Cardfinans sayesinde hızlı bir şekilde, formalitesiz, kefilsiz ve düşük işlem ücreti ile anında kredi alabilmektesiniz.

Finansbank Cardfinans özellikleri nelerdir?

Cardfinans’ınız ile faturalarınızı rahatlıkla ödeme imkanına sahipsiniz. Cardfinans ile dilerseniz otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, dilerseniz tek seferlik fatura ödemesi yapabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız mağazada taksit uygulaması yok diye üzülmenize gerek yok. Tek ödeme yapsanız bile taksit kolay uygulaması sayesinde taksitkolay talimatı verebilir ve harcamanızı hemen taksitlendirebilirsiniz.

Cardfinans’taki harcama uyarı servisi sayesinde ekstrelerinizde beklenmedik sürprizlere artık yer yok. Cardfinans harcama uyarı servisine ücretsiz kayıt yaptırarak, aylık hesap özetinizin miktarı talimatla belirlediğiniz tutara ulaştığında tarafınıza kısa mesaj ile bilgi gelmektedir. Talimatınızla belirlediğiniz harcama limitinize geçmiş dönemden aktarılan ve o aya yansıyacak olan taksit tutarları da dahil edilmektedir.

Cardfinans ekstre güvencesi hayat sigortası yaptırabilir, zor günlerde size destek sağlayacak ve yaşamınızı düzene koymaya katkı sağlayacak bir korumaya sahip olabilirsiniz. Bu sayede zor günlerinizde kredi kartı ödemelerinizi düşünmenize ve dert etmenize gerek yok.

Cardfinans ile taksitli nakit avans özelliği ile acil durumlarda 7/24 nakit çekebilir, 6 veya 9 taksitle geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca önceden belirlenmiş olan uygun faiz oranı sayesinde ekstra faiz ödemenize de gerek kalmaz.

Cardfinans eğitim ve sağlık programına katılarak yaşam kalitenizle alakalı harcamalarınızı ve geleceğinizi ilgilendiren harcamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Üye işyeri ya da değil, 1 yıl boyunca Cardfinans’ınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üstündeki peşin ya da tek seferde sağlık ve eğitim harcamalarınızı aylık 5 TL karşılığında vade farkı ödemeden 4 taksitle ödeyebilirsiniz.

Cardfinans ile 100 TL ve üstündeki harcamalarınızda harcama öteleme hizmetini kullanabilmektesiniz. Bu hizmet sayesinde ödemelerinizi bir sonraki aya öteleyebilmektesiniz. Ekstre taksit ile de kredi kartı ekstresinin asgari ödemesini yaptıktan sonra, kalan borcu 6-9 ay taksitlendirme imkanına sahipsiniz. Ekstre taksit hizmeti devreden borcunuzu sonraki ekstreye yansıtmak yerine, ufak taksitlerle rahatlıkla ödemenizi sağlar.

Cardfinans S-posta uygulaması SMS ekstre hizmetidir. Talimatınızla birlikte her ay ekstre bakiyesi, asgari ödeme tutarı ve son ödeme tarihi Kısa mesaj yoluyla size gönderilmektedir. SMS’te yer alan ekstre görseline tıkladığınızda akıllı telefonunuzdan direkt olarak ekstrenizi kolaylıkla görüntülemeniz de mümkündür.

Finansbank Cardfinans başvurusu nasıl yapılır?

Cardfinans başvurusu yapmak için Finansbank internet sitesine giriş yapabilir ve başvuru formunu doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunda T.C kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girmeniz istenecektir. Cardfinans başvurunuzla ilegili sonuç tarafınıza kısa sürede bilgi olarak gönderilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir