Cepten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Reklamlar


cepten kredi başvurusu

Cepten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar, Kısa mesaj (SMS) ile kredi başvurusu: Cep telefonları artık hayatımızın en önemli parçalarından biri ve onlarsız bir hayat düşünemiyoruz. Üstelik günlük hayatımızda gerçekleştirmemiz gereken tüm işlemleri cep telefonlarımızı kullanarak kolaylıkla oturduğumuz yerden gerçekleştirebiliyoruz. Hal böyle olunca bankalar gibi finans kuruluşları bile işlemlerini mobil uyumlu hale getirerek cep telefonu ile kolaylıkla yapılabilir hale getirdi. Cepten kredi başvurusu yapılan bankalar ve finans kuruluşları maliyeti minimuma indirirken işlem hızı ve personel giderlerinden büyük oranda fayda elde ediyor. Birlikte İnceleyelim;

Cepten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cep telefonlarını kullanarak kredi başvurusu yapabilmek için SMS servisini kullanmamız gerekiyor. Her bankanın farklı olmak üzere bir Sms servis numarası bulunmaktadır.

Bankanın kısa kodu ile birlikte SMS numarasına gönderilen mesaj ile bankanın sicilinizi inceleme ve krediyi onaylama süreci devreye giriyor.

Kredinizin olumlu veya olumsuz sonuçlanması size yine aynı şekilde SMS ile bildiriliyor.

 

Cepten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Garanti Bankası Cepten Kredi Başvurusu

* Tüm GSM opratörlerinden 3390’a TC kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını ve aylık elinize gelen net geliri yazarak gönderiyoruz.

* Size mesajın işleme alındığını gösteren bir mesaj gönderilecektir ve bu mesaj içerisinde kredinin onay süreci ile ilgili inceleme süreci ile bilgiler yer alacaktır.

 

Akbank Cepten Kredi Başvurusu

* Akbank internet bankacılığı ile maksimum 20 bin TL kadar fon açabilmektedir. Bu ödemenin maksimum 36 ay vade ile geri ödenmesi istenmektedir.

* Akbank cepten kredi almak için KREDI (Boşluk) TC KİMLİK NO yazarak 4425’e gönderiyoruz.

* En kısa sürede ön başurunuz incelendikten sonra onay aldığınız taktirde, gerekli evraklarla birlikte şubeye başvuru yapmanız gerekmektedir.

 

Vakıfbank Cepten Kredi Başvurusu

* Tüm GSM operatörlerinden 5724’e  TIK (boşluk) TC KİMLİK NO (boşluk) AYLIK SABİT GELİRİNİZİ yazarak gönderiyorsunuz ve krediniz onay süreci için incelemeye alınıyor.

* Bazı bankalar cepten kredi başvurusu için gönderilen mesajların ücretini üstlenmektedir ancak Vakıfbank cepten kredi başvurusu sırasında gönderilen mesaj 1 sms ücreti karşılığına gönderilmektedir.

 

Finansbank Cepten Kredi Başvurusu

* Cep telefonu ile kredi başvurusu yapmanın en kolay olduğu bankalardan bir tanesir.

* Sadece TC KİMLİK numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa süre içerisinde başvurunuz değerlendirilecek ve SMS ile kredinizin onay süreci size bildirilecektir.

 

Ziraat Bankası Cepten Kredi Başvurusu

* Ziraat bankası Sms ile kredi başvuruları için tüm operatörler dahil olmak üzere 4747’ye mesaj gönderiyoruz.

* Burada öncelikle TC KİMLİK NO (boşluk) KREDİ TUTARI (boşluk) GERİ ÖDEME VADESİ (boşluk) AYLIK NET GELİRİNİZ

 

Denizbank Cepten Kredi Başvurusu

* KREDIM (boşluk) TC KİMLİK NO yazarak 3280’e tüm operatörlerden SMS göndererek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

* Ardından size kredinizi içeren bir bilgi mesajı gönderilecek ve burada kredinizin onaylanıp onaylanmadığı bildirlecek.

 

Yapı Kredi Cepten Kredi Başvurusu

* Yapı Kredi cepten kredi başvurusu yapmak için 4411’e mesaj gönderiyorsunuz.

* Yapı Kredi bankası hem bireysel hem de konut olmak üzere iki farklı şekilde kredi kullandırmakta.

* Bunlardan bireysel kredi için BIREYSEL (boşluk) TC KİMLİK NO (boşluk) AYLIK NET GELİRİNİZİ yazarak 4411’e gönderiyorsunuz.

* Konut kredisi için ise, KONUT (boşluk) TC KİMLİK NO (boşluk) AYLIK NET GELİRİNİZİ yazarak 4411’e gönderiyorsunuz.

Şekerbank Cepten Kredi Başvurusu

* Şekerbank Cepten kredi başvurusu için 1953’e KREDI (boşluk) TC KİMLİK NO (boşluk) AYLIK NET GELİRİNİZİ yazarak gönderiyorsunuz ve cepten kredi başvurusu tamamlanmış oluyor.

* Bunun dışında Şekerbank taşıt kredisi kullanmak için TASIT (boşluk) TC KİMLİK NO (boşluk)

AYLIK NET GELİRİNİZİ yazarak 1953’e göndererek başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

 

Yukarıda saymış olduğumuz bankalara kredi başvurusunda bulunmadan önce kesinlikle kredi faiz oranlarını incelemelisiniz. En avantajlı krediyi sunan bankayı bularak fazladan faiz ödememek için birden fazla banka ile görüşmek ve bilgi almak önemli bir faktördür.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir