Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Reklamlar


cepteteb-00

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri hakkında detaylı bilgiCepteteb son dönemlerin en çok tercih edilen bankacılık yöntemlerinden biri olan dijital bankacılık hizmetleri sunan bir bankadır. Dijital bankalar günümüzün en çok tercih edilen bankaları içerisinde yer alıyor, bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de şubesi bulunmayan bu bankaların bazı masraflarının olmamasından dolayı gerçekleşen işlemlerden masraf almamalarıdır.

Özellikle internet üzerinden yapılan bankacılık işlemlerinde çok düşük faizler ile çalışan Cepteteb pek çok kişinin ilk kurulduğu günden itibaren ilgisini çekmiştir. Sizler için tüm detaylarıyla inceleme altına almış olduğumuz Cepteteb kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili detayları birlikte inceleyelim.

Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

* Tc Kimlik Belgesi ve 2 adet fotokopisi.

* Sigortadan alacağınız maaş bordronuz. (Sigortalı çalışanlar için) Buna ek olarak alacağınız maaş bordronuzu şirketinize kaşeletmelisiniz.

* Henüz sigortanız bulunmuyor ise, çalıştığınız işletmeden alacağınız imzalı, kaşeli maaş bordrosu.

* Buna ek olarak gelir idaresi başkanlığından alacağınız ve üzerinde sabit gelirinizin yazılı olduğu gelir belgeniz.

* Emekli vatandaşlar için emekli maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları maaş belgeleri veya emekli maaş katları.

* Öğrenciler için ise eğitim gördükleri kurumlardan alacakları öğrenci belgeleri eklenmeli.

* Son olarak ikametinizin bulunduğu adrese ait son 3 aylık elektrik, doğalgaz ve su faturaları.

İnternetten Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu

Cepteteb internet bankacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren ve dijital bankacılık işlemleri gerçekleştiren bir bankadır. İnternetin tüm alanlarda işimizi kolaylaştırmasının yanı sıra özellikle bankacılık işlemleri gibi işlemlerde zaman açısından çok büyük avantajlar sağlıyor.

* İnternet üzerinden Cepteteb.com.tr adresinden gerçekleştireceğiniz başvuru ile kolaylıkla Cepteteb kredi kartı başvurusu gerçekleştirebileceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay, başvuru formunun eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulasıdır.

* İnternetten yapılan başvurularda özellikle aylık belgelendirilebilir sabit gelirinizi doğru ve eksiksiz şekilde beyan etmelisiniz. Aksi halde kredi kartı başvurunuz onaylansa bile aylık net gelirinizi belgelendiremeyecek olursanız kredi kartı başvurunuz onaylanmayacaktır.

* Genellikle internetten yapılan başvurular ortalama olarak 1 iş günü içerisinde başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarasına bildirilecektir.

Telefonla Cepteteb Kredi Kartı Başvurusu

Cepteteb tarzı dijital bankacılık işlemleri gerçekleştiren bankalarda telefon ile gerçekleştireceğiniz ön başvuruların ardından banka görevlileri ayağınıza kadar gelmekte ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenizde yardımcı olacaktır.

* Öncelikle 7 gün 24 saat boyunca arayabileceğiniz 0850 222 09 29 numaralı telefon üzerinden müşteri temsilciniz ile iletişime geçiyorsunuz ve size uygun olduğunuz bir zaman içerisinde özel bir müşteri danışmanı gönderiliyor.

* Müşteri danışmanınız ile birlikte Cepteteb kredi kartı başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduktan sonra yeniden müşteri temsilcisine teslim ediyorsunuz. Müşteri temsilcinizin başvurunuzu sisteme girmesinin ardından kredi kartı başvurunuz tamamlanmış oluyor.

* Ortalama olarak 1 iş günü içerisinde kredi kartınızın değerlendirmesi sisteme vermiş olduğunuz cep telefonunuz üzerinden gerçekleştiriliyor.

Cepteteb Kredi Kartı Özellikleri

* Cepteteb gibi dijital bankacılık alanında faaliyetlerini sürdüren bankalar bir çok işlemden ücret almadıkları için çok fazla tercih edilmektedir. Teb bankasının bir hizmeti olan Cepteteb ile ilgili nakit çekim işlemleriniz için Teb bankamatiklerini kullanabilirsiniz.

* Bunun dışında taksit atlatma, + taksit işlemleri ve otomatik ödeme seçenekleri ile diğer kredi kartlarıyla aynı imkanları sunmaktadır.

* Son olarak otomatik ödeme talimatlarıyla tüm ev faturalarınız ve aidatlarınızı ödeyebileceksiniz.

Uyarı: Tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar incelemiş olduğumuz Cepteteb kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili eklemek istediğiniz tüm konular ile ilgili yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz

Not: Kredi kartları sadece bütçenize uygun şekilde kullanıldığında çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Ancak bütçenizi aşan harcamalar gerçekleştirerek geri ödeyemeyeceğiniz borçlara sahip olursanız çok büyük problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bankalar geri ödemeleri gerçekleşmeyen kredi kartı borçları için hukuksal yollara başvurmakta ve icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir