Çiftçi kredisi veren bankalar

Reklamlar


çiftçi kredisi veren bankalar

Çiftçi kredisi veren bankalar: Tarım kredisi ve tarıma yapılan destekler ülkemizde günden güne artış göstermektedir. Devlet desteği olarak verilen katkının yanı sıra, özel ve kamu bankaları da üreticilere çeşitli krediler sağlamaktadır. Türkiye’nin en önemli güçlerinden olan çiftçilerimize verilen destekler ülkemizin gelişmesinde oldukça gereklidir. Bu anlamda çiftçi kredisi veren bankalar, çiftçilerimize çok düşük faizler ve geri ödeme imkanları ile kredi vermektedirler.

Çiftçi kredisi veren bankalar, hazırladıkları kampanyalar ile çiftçilerimizin yatırım yapabilme imkanlarını arttırmakta, diğer mazot, gübre ve ilaç gibi masraflarını karşılayabilecek nitelikte krediler sağlamaktadırlar.

Çiftçi kredisi veren bankaların istediği belgeler:

  1. Çiftçilik belgesi ( ziraat odası tarafından onaylanmış )
  2. Nüfus cüzdanı
  3. İkametgah belgesi
  4. Varsa başkaca gelir belgeleri ( maaş bordrosu ve kira geliri gibi )
  5. Kredi alacak olan kişi üzerine kayıtlı gayrimenkullerin tapuları ve belgeleri
  6. Kiralanmış olan tarım arazilerine ait kira kontratları, muvafakatlı arazilerin tapuları

Çiftçi kredisi veren bazı bankalar:

Ziraat Bankası tarım ve çiftçi kredileri ile tarım makineleri, sera, sulama, organik tarım ya da hayvancılık konularında çok uygun krediler kullanabilmektesiniz. Ülkemizin önde gelen ve köklü bankalarından olan Ziraat Bankası, adından da anlaşılacağı gibi Türkiye’nin en küçük kasabasına kadar pek çok yerde çiftçilerimize verdiği desteklerle öne çıkmaktadır.

Ziraat Bankası çiftçi kredisi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Vakıfbank tarım kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen çiftçiler, Vakıfbank şubelerinden birine uğrayarak kredi ile ilgili geniş bilgi alma şansına sahipler. Şubeye gitmeden bilgi almak isteyenler 0850 724 0 724 no’lu telefonu da arayabilirler. Tarım ya da çiftçi kredisi ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü detayı alabilirsiniz.

Vakıfbank çiftçi kredisi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Yapı Kredi Bankası çiftçi kredisi ile de oldukça uygun ve cazip kredi kullanma imkanına sahipsiniz. Yapı Kredi, çiftçilere çok düşük faiz oranları ve ödeme imkanları sunmaktadır. Dilerseniz aylık taksitli dilerseniz vade sonunda tek ödemeli çiftçi kredisi kullanabilmektesiniz. Bankanın sunduğu çiftçi kredisi ile ilgili daha detay bilgi almak için isterseniz 444 0 444 no’lu telefonu arayabilir, öğrenmek istediğiniz her türlü konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası çiftçi kredisi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir