Çiftçilerin Kredi Alabileceği Bankalar

Reklamlar


ciftci-kredisi-9943

Çiftçilerin Kredi Alabileceği Bankalar

Hangi bankalar çiftçilere kredi veriyor, en uygun çiftçi kredisi veren bankalar hangileri, işte bu sorulara sizler için yanıt aradık, işte ayrıntılar. Çiftçiler işlerini büyütmek için ya da yeniden iş kurmak için bazen finansal desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bu finansal desteği kendisi sağlayamadığında da kredi yoluna başvurmaktadır. İşte, çiftçiye kredi veren bankalar;

  • Deniz Bank
  • Finans Bank
  • Yapı Kredi
  • Ziraat Bankası

 

DenizBank Çiftçi Kredisi

Deniz Bankta çiftçiye destek sağlayan bankalar arasında bulunmaktadır. Deniz Bank çiftçiye sağladığı destek ile çiftçinin yüzünü güldürmektedir. Deniz  Bank; tarım ve tarımsal ekipman için kredi, arazi alınması için kredi,  sera yapımı için ve modernizasyonu için kredi, meyve üretimi için meyve tesis kredisi, damla sulama kredisi imkanı sunmaktadır.

Deniz Bank sunduğu tüm bu krediler için esnek ödeme planını devreye sokmaktadır. Deniz Bank esnek ödeme planı ile müşteri için en ideal olan ödeme planını yapmaktadır.

FinansBank Çiftçi Kredisi

FinansBank çiftçiden desteğini hiçbir zaman esirgememiş olup, birçok farklı yöntemle çiftçinin yanında olmuştur. FinansBank kredi, kredi kartı yöntemleriyle çiftçiye destek vererek çiftçinin işini büyütmesini sağlamıştır. Finans Bank ayrıca bünyesinde tarım danışmanları da barındırmaktadır.

Yapı Kredi Çiftçi Kredisi

Yapı Kredi çiftçilere özel kredi imkânı sunmaktadır. Sunulan kredi imkânında Yapı Kredi eşit taksitleri doğru bulmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi esnek bir ödeme yöntemi çizip çiftçiler için özellikle hasat zamanı ödemeleri artırmaktadır. Bunda ki amaç çiftçiyi diğer dönemlerde rahatlatmak olmaktadır.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi

Ziraat Bankası da çiftçiye destek veren bankalar arasında yer almaktadır. Ziraat Bankasının verdiği destek ile çiftçi büyümeye yön tutmaktadır. Taksit ödemeleri için ziraat bankası birçok vade imkânı sunmaktadır. Ziraat Bankası sunduğu vade oranları 1, 3, 6 ve 12 ay vade ile yaptırılabilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir