Citibank kredi başvurusu

Reklamlar


citibank kredi başvurusu

Citibank kredi başvurusu: Citibank’tan kredi kullanmak ve Citibank ile kredi başvurusu nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiyi vermeye çalıştık, umarım yararlı olur.Dünyanın en büyük bankalarından biri olan Citibank, Türkiye’nin önemli şehirlerinde şubeler açmaktadır. Ülkemizde en düşük faiz oranları ile krediler verebilen bankalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Bu nedenle de Citibank kredi kullanımında tercih edilen bankalar arasına girmiştir. Sunduğu bankacılık hizmetlerindeki kalite anlayışı ve uygun kredi kullandırma politikası krediye ihtiyaç duyan kişileri Citibank’a yöneltmektedir.

Citibank kredi başvurusu yapmak isteyenler telefon ve internet üzerinden bunu gerçekleştirebilmektedirler. Diğer birçok bankanın uyguladığı SMS ile kredi başvurusu Citibank’ta maalesef yapılamamaktadır. Şayet kredi başvurusu için Citibank’ı tercih ettiyseniz, internet ya da telefon ile başvuru yapabilir, dilerseniz bir Citibank şubesine giderek şahsen müracaatta bulunabilirsiniz.

Telefon ile kredi başvurusu:

Citibank’ın krediler ile ilgili 0216 524 74 75 no’lu telefonunu hafta içi mesai saatleri içinde arayabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz. Sorunsuz bir sicili olan herkes Citibank’tan 24 saat içinde ihtiyaç duyduğu krediyi alabilmektedir. Telefon ile yaptığınız kredi başvurunuza ön onay geldikten sonra, en yakın Citibank şubesine sizden istenen belgeler ile birlikte gidebilir, kredi işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Bankadaki kredi işlemleriniz tamamlandığında da dilediğiniz banka hesabına paranız yatırılmaktadır.

İnternet üzerinden kredi başvurusu:

Citibank, internet üzerinden yapılan kredi başvurularında her müşterinin hoşuna gidebilecek faiz oranlarında indirim uygulamaktadır. Kredi başvurunuzu internet üzerinden yaparsanız, toplam kredi maliyetlerinizde önemli bir fark yaratacak, aylık taksitlerinizi de rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olabileceksiniz.

Citibank, kredi başvurusu yapan herkesten nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi gibi belgeleri eksiksiz tamamlamalarını istemekte, kredi kullanımında da müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını hızlıca karşılamalarını sağlamaktadır.

Citibank kredi başvurusu yapmak ve detaylı bilgi edinmek için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir