Citibank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


citibank kredi kartı başvurusu

Citibank kredi kartı başvurusu için tüm detayları sizler için anlattık, işte citibank kredi kartı almak için tüm aşamalar. Dünyanın en büyük bankalarından biri olan Citibank, Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Prestijli bir kredi kartı sahibi olmak isteyenler, Citibank kredi kartı başvurusunda bulunmakta ve sağladığı avantajlardan hemen yararlanmaktadırlar.

Citibank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek, telefon ya da internet yolu ile de kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedirler. Müşterilerine kolay ve hızlı kredi kartı hizmetleri vermekte olan bankanın kredi kartı ile dünyanın her yerinde visa ve mastercard logolu işyerlerinde keyifli alışverişler yapabilmektesiniz.

Citibank Telefon ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Citibank kredi kartı başvurusu için bankanın müşteri hizmetlerine 444 0 500 no’lu telefonu üzerinden ulaşabilirsiniz. Buradaki yönergeleri izleyerek kredi kartı başvurunuzu yapabilir, en kısa sürede de kredi kartınızı alabilirsiniz. Başvuru sonunda banka size kısa mesaj ile bilgi vermekte ve işlemlerinizi tamamlamanızı istemektedir.

Citibank İnternet ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Citibank kredi kartı başvurusunda bulunmak ve detaylı bilgi almak isteyenler bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek işlemlerini gerçekleştirebilirler. Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından biri olan Citibank kredi kartınız ile avantajlı ve ayrıcalıklı alışverişler yapabilirsiniz.

Citibank kredi kartı başvurusu hakkında bilgi edinmek için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

2 Yorum yapılmış

  1. Osman Sahin
  2. Leyla alanyalı

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir