Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartlar

Reklamlar


denizbank-ihtiyaç-kredi

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartlar: Denizbank bir çok kredi ürünü ile müşterilerine sürekli olarak güncel kampanyalar ve ayrıcalıklar sunan özel bir bankadır. Özellikle ihtiyaç kredileri gibi anlık ihtiyacımız olan nakit giderler için 500 TL ile 50.000 TL arasında sorunsuz şekilde kredi kullanılabilmektedir. Ancak kredi notunuza bağlı olarak bu tutarın değişebileceğini söylemek gerekiyor.

Aylık net geliriniz ile ödeme gücünüzü göstereceğiniz Denizbank üzerinden gerekli koşulları ve başvuru şartlarını yerine getirerek kolaylıkla kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Detaylı olarak araştırmalarını gerçekleştirmiş olduğumuz Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru ve şartlar ile izlemeniz gereken yolları inceledik.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

* Tc Kimlik belgesi ve bir kaç adet fotokopisi.

* Gelir idaresi başkanlığından alınacak gelir belgesi. (Ancak aşağıda yer alan iki seçeneği yerine getirecek olursanız gelir belgesine gerek kalmayacaktır.)

* Sigortalı çalışanlar sigortadan alacakları maaş bordrosunu eklemeli.

* Henüz sigortası olmayan bireyler ise çalıştıkları işletmelerden alacakları üzerinde aylık sabit gelirlerinin yazılı olduğu şirket tarafından kaşelenerek imzalanmış olan maaş belgesini eklemelidir.

Emekli vatandaşlar ise emekli maaşlarını almış oldukları bankalardan alacakları maaş belgeleri veya maaş kartlarını eklemeli.

* Eğitim görmeye devam eden öğrenciler ise okudukları okullardan alacakları öğrenci belgelerini eklemelidir. (Ayrıca öğrenciler faiz veya kira geliri gibi sabit bir gelirleri bulunmuyor ise genellikle bankalara kredi ürünleri için başvuru gerçekleştirirken kefil gösterirlerse başvuruları daha garanti olacaktır.)

* Son olarak ikametinizin bulunduğu eve ait son 2 aylık elektrik, doğalgaz ve su faturaları.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Şartlar

* Öncelikle kredi notunuz Türkiye ortalamasında olmalı bunun için geçmiş dönem borçlarınızın hepsini temizlemeli ve vadesi gelen tüm borçlarınızı günü gününe ödemelisiniz.

* Buna ek olarak Denizbank kredi kartı başvurusu onaylanması için en önemli detaylardan bir tanesi sabit gelirinizin bulunmasıdır. Ancak ev hanımları ve öğrenciler gibi gelir elde edemeyen kesimlerin ise kefil göstermeleri yeterli olacaktır.

* En az 6 ay geçmiş dönemimizde icralık bir borcumuzun bulunmaması çok önemlidir. Daha önce icralık olmuş banka borçlarınız bulunuyor ise bu borçlarınızın ödenmesi ve devam eden 6 ay boyunca tüm borçlarımızın zamanında ödenmesi ile sicilimizin temizlenmesi sağlanmalıdır.

* Son olarak Denizbank kredi kartı başvuru şartları içerisinde en önemli detaylardan bir tanesi diğer bankalar üzerinden kullanmış olduğunuz ve aylık net gelirinizi aşan krediler ve kredi kartı borçları olmamalıdır. Bu gibi durumlarda bankalar aylık net gelirinize oranla kredi borcunuzu ödeyemeyeceğinizi düşünebilirler.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

İnternet, sms ve şubeler üzerinden kolaylıkla Denizbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

* İnternet üzerinden Denizbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için Denizbank.com.tr adresini ziyaret ederek buradan kartlar bölümüne tıklıyoruz ve dilediğimiz kredi kartı ürününü seçerek başvurumuzu gerçekleştiriyoruz.

* İnternetten gerçekleşen başvurular ortalama olarak yarım iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve sonuçları telefonunuz üzerinden bildirilmektedir.

* Başvurunuzu gerçekleştirirken özellikle aylık sabit gelirinizi doğru ve eksiksiz şekilde belirtmelisiniz, aksi taktirde başvurunuz onaylansa bile sizden istenen evraklar ile gelirinizi belgelendiremeyecek olursanız kredi başvurunuz onaylanmayacaktır.

Sms ile Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

* Sms ile Denizbank kredi kartı başvurusu için cep telefonunuzun mesaj bölümüne kart (boşluk) Tc Kimlik no yazarak 3280’e gönderiyoruz.

* Sms ile yapılan başvurularda sadece bir kaç dakika içerisinde kredinizin değerlendirilmesi cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Şubelerden Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Banka şubelerinden gerçekleşen kredi kartı başvuruları zaman kaybına neden olsa bile banka memuru ile bire bir başvuru seçenekleri ve kart alternatiflerini konuşarak bilgi alabileceğimiz için avantaj sağlayabilir.

* Size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek buradan başvurusunu gerçekleştirmek istediğiniz kredi ürününe ait başvuru formunu alıyorsunuz ve eksiksiz şekilde dolduruyoruz.

* Şubeden gerçekleşen başvurularda banka memurları ile başvurunuzu gerçekleştireceğiniz için formun doldurulması sırasında takıldığınız noktalarda yardım alabileceksiniz.

Tüm aşamaları ile inceleme altına almış olduğumuz Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru ve şartları ile ilgili yazıya eklemek istediğiniz veya diğer okuyucularımızla tartışmaya açmak istediğiniz tüm konularla ilgili yorumlar bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı harcamalarınızı bütçenize uygun olarak gerçekleştirmelisiniz, aksi halde geri ödemelerini gerçekleştiremediğiniz kredi kartı borçlarınız için bankalar alacakalarını tahsil edemediklerinde hukuksal yollara başvurmakta ve icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir