Denizbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


denizbank kredi kartı başvurusu

Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır gerekli evraklar nelerdir, online kredi kartı başvurusu nasıl yapılır işte tüm detaylar buradaDenizbank, ülkemizin önde gelen özel bankalarından biridir. Yabancı sermayeli bir banka olarak yoluna devam eden Denizbank, Bonus ile yaptığı işbirliği ile müşterilerine pek çok avantajlar sunmaktadır.

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak artık çok kolay ve hızlı. İnternet, SMS, telefon ya da şubeden yapabileceğiniz başvurular ile bonus kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda detaylandırılan başvuru yollarından birini tercih etmenizdir.

Denizbank SMS ile kredi kartı başvurusu:

Denizbank bonus kredi kartı almak isteyenler, cep telefonlarından “KKART” boşluk “TC kimlik no” yazarak 3280’e yollamaları yeterlidir. Banka müşteri hizmetleri en kısa sürede geri dönecek ve kredi kartı başvurusunun onaylanıp onaylanmadığını bildirecektir.

Telefon ile kredi kartı başvurusu:

0850 222 08 00 no’lu Denizbank müşteri hizmetleri telefonunu aramanız ve karşınıza çıkan banka yetkilisine bonus kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Denizbank İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Şubeye gitmek ya da diğer yolları kullanmak yerine internet ile kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank’ın web sitesine girmeniz gerekmektedir. Web sitesinde kartlar sekmesine tıklamanız, önünüze çıkan kredi kartlarından hangisini istiyorsanız onun sayfasına girmeniz yeterlidir. Burada hemen başvur butonuna tıklamanız ve sizden istenen bilgileri girerek yollamanız gerekmektedir. Bu sayede başvurunuzu online olarak hızlı bir şekilde yapabilir, kredi kartınızı çok daha çabuk alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank bonus kredi kartınız ile yurt içinde ve yurt dışında kullanabilir, taksitli alışveriş yaptığınız gibi bol miktarda bonus da kazanabilirsiniz. Denizbank’ın bonus için hazırladığı özel kampanyalardan yararlanabilir, birçok üye işyerinde indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir