Denizbank Kredi Kartı Yıllık Ücreti Ne kadar?

Reklamlar


Denizbank kredi kartları yıllık kaç para ücret alıyor, denizbanka ait hangi kredi kartının senelik ücreti ne kadar. Denizbank ülkemizde denizcilik sektörüne finansal destek sağlamak amacıyla kurulmuş olan bir bankadır. Daha sonra özelleştirme idaresi tarafından satın alındıktan sonra personel alımını hızlandırmış ve ülke çapında genişleyerek büyük finans kuruluşlarımızdan biri haline gelmiştir. Denizbank özellikle son dönemlerde reklamlarda sıklıkla gördüğümüz bir finans kuruluşu olmakla birlikte rekabetçi piyasa koşullarında ön plana çıkabilmek için bir çok avantaj ve ayrıcalığı müşterilerine sunmaktadır.

Özellikle Denizbank kredi kartı ürünlerinde çok yaygın bir üye iş yeri ağı bulunmaktadır, bu üye iş yerlerinden Denizbank kredi kartları ile alışveriş gerçekleştirerek bir çok farklı avantaj ve ayrıcalıktan yararlanma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Denizbank kredi kartları üzerinden yararlanacağınız ayrıcalıklar ve gerçekleştirdiğiniz harcamalarda taksitlendirme yapabiliyorsunuz ancak Denizbank yıllık kredi kartı ücreti olarak belirli bir oranda aidat kesintisi uyguluyor.

Aşağıda detaylı olarak incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Denizbank kredi kartı yıllık ücreti   ile ilgili bilgileri inceleyelim;

Denizbank Bonus Card Yıllık Kart Ücreti

* Denizbank Bonus kredi kartı ilk harcamanızda 40 lira bonus kazandırmakla birlikte daha sonraki büyük harcamalarınızda ortalama  150 lira civarında bonus kazandırması ile biliniyor.

* Denizbank Bonus kredi kartı yıllık kart aidatı 70 lira olmakla birlikte, Denizbank Bonus ek kart yıllık aidatı ise 40 lira olarak belirlenmiştir.

Denizbank Afili Bonus Platinium Yıllık Kart Ücreti

* Denizbank tarafından hava limanlarında ayrıcalık sağlamayı hedefleyen kredi kartı olan Denizbank Afili Bonus kredi kartı, Ankara, İstanbul, İzmir, Ankara hava limanlarında otopark ücretlerinde yarı yarıya indirim sağlamaktadır. Burada Denizbank Afili Bonus Platinium yıllık kart aidatı 101 lira olmakla birlikte kredi kartının ek kart ücreti ise 50 lira olarak belirlenmiştir.

Denizbank Emekli Bonus Kart Yıllık Kart Ücreti

* Denizbank’ın emekliler için özel olarak çıkardığı bir kredi kartı ürünü olmakla birlikte devletten emekli maaşı alan bireylere sunulan bir kredi kartı ürünüdür.

* Bir çok farklı avantaj ve ayrıcalık sunmasının yanı sıra hava limanlarından ulaşım hizmetleri kullanıldığında % 30 oranında indirimler sağlamaktadır. Bu kartın yıllık ücreti uygundur ve 39.50 lira olarak belirlenmiştir. Denizbank Emekli Bonus kart ek kart yıllık aidatı ise 18.50 lira olarak belirlenmiştir.

Denizbank Net Card Yıllık Kart Ücreti

* En çok hangi alanda harcama gerçekleştiriyorsanız o alanda indirim kazanabilme hakkına sahip olacağınız bir kredi kartı ürünüdür. Özellikle teknoloji, gıda, beyaz eşya, sinema, tiyatro gibi harcamalarınızda ayrıcalıklar sunmaktadır. Buna ek olarak fazla harcama gerçekleştirdiğiniz alanlardan gerçekleştirdiğiniz harcamalarınızda ekstra fazla puan kazandırmakta ve bu puanlar ile istediğiniz tüm üye iş yerlerinden harcamalar gerçekleştirebileceksiniz.

* Denizbank Net Card’ın en önemli özelliği yıllık kart aidatının bulunmamasıdır.

Denizbank Taraftar Kart Yıllık Ücreti

* Denizbank tarafından taraftarlara özel olarak sunulmuş olan bu kredi kartı ürünü ile tuttuğunuz takımın renklerine sahip özel bir kredi kartına sahip olmanın yanı sıra tuttuğunuz takımın ürünlerini satan mağazalar üzerinden de avantajlı ürünler satın alma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

* Denizbank Taraftar kredi kartı yıllık kart ücreti incelendiğinde asıl kredi kartı için yıllık 79 lira ücret talep edilirken ek kart için ise yıllık 39.50 lira ücret talep edilmektedir.

Denizbank kredi kartı ürünleri incelendiğinde özellikle otopark ve hava limanları için özel ayrıcalıkların sunulduğunu görüyoruz, buna ek olarak pek çok üye mağaza üzerinden gerçekleştirilecek olan harcamalarda özel ayrıcalıklar sunmaktadır.

Denizbank kredi Kartı Aidatı Ödememek İçin Ne Yapmalıyız

* Denizbank ve diğer tüm bankalar kullandırmış oldukları kredi kartları karşılığında yıllık kart ücreti talep etmektedir ancak bazı bankalar az sayıda müşterileri için özel olarak gerçekleştirdikleri kampanyalara bağlı olarak kart ücretinden muaf tutabilmektedir. Buna göre vadeli veya vadesiz hesaplarında yüklü oranda para bulunanlar ve günlük işlem sayıları çok fazla olan bireylere Denizbank kart ücreti almaksızın kart kullanımı sunulabilmektedir.

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Denizbank kredi kartı yıllık ücreti ile ilgili konuya eklemek istediğiniz detaylar ile soruları yorumlar üzerinden iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir