Doğtaş Mobilya Bayiliği ve Bayilik şartları

Reklamlar


Doğtaş Mobilya Bayiliği ve Bayilik şartları nelerdir, işte detaylar.  Kendi işini kurmak isteyenler için Doğtaş mobilya bayiliği oldukça cazip bir yatırım olabilir. Bir işe yatırım yapmak, öncesinde iyi bir araştırma ve inceleme gerektirmektedir. Doğtaş bayisi olmak isteyenler için yazımızda bayilik şartları ile birlikte genel bazı bilgileri paylaşacağız. İşte, detaylar;

1990 yılında faaliyetlerine başlamış olan Doğtaş mobilya, bu tarihten itibaren çocuk ve genç odası üretimi gerçekleştirmektedir. Ürünlerini, çocukların hayal dünyasına hitap edecek şekilde tasarlayan firma, oldukça popüler olan modelleri ile ilk tercih edilen markalardan biri olmuştur.

Doğtaş çocuk ve genç odası modelleri:

Çocuk ve genç odası tasarımlarında 14 farklı konsept uygulamaktadır. Bu konseptler Arte, Korsan, Blue Bird, Exclusive, Moto Kids, Miss, Pasifica, New Times, Secret Garden, Rock, Spirit, Smart, Speedo ve Coll olarak adlandırılmaktadır.

Ürünleri içinde nevresimden lambaya, perdelerden halılara, abajur modellerinden puflara kadar çok geniş bir aksesuar çeşitliliği de söz konusu olup, saydığımız konseptlere uygun olarak tasarlanmıştır. Doğtaş ürünleri, 22 kişiden oluşan Ar-Ge ve tasarım departmanlarında hazırlanmakta ve üretime geçirilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında toplam 250’ye yakın bayisiyle hizmet veren Doğtaş Mobilya, mağazası olmayan birçok ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir. Sürekli olarak büyümeyi hedefleyen marka, yurt içinde ve yurtdışında yeni bayilikler tesis etmeyi sürdürmekte, yurtiçindeki yeni bayilikleri ile çok daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Doğtaş bayiliği için yatırım gerçekleştirecek olan girişimcilerin, işinin başında bilfiil bulunabilecek, çalışkan, perakende sektöründe deneyimli ve satış becerileri yüksek kişiler olmasına istenmektedir. Ülkemizdeki genç nüfusun yoğunluğu ve kişi başına milli gelirdeki artış, genç ve çocuk mobilyalarına olan talebin artmasına imkan sağlamaktadır.

Ebeveynlerin birçoğu, eskiden kendisinin sahip olamadığı imkanları çocuklarına sağlamak için gereken neyse yapmaya çalışmaktadırlar. Bunlar gibi durumlar, çocuk ve genç odası pazarında büyük bir pazar artışı sağlamaktadır. Girişimcilerin şunu bilmesi lazım; Önümüzdeki yıllar, çocuk ve genç odası veya mobilyaları ile ilgili piyasanın büyümesine olanak sağlayacaktır.

Birçok yatırımcı bu gelişmelerin farkına vararak, yatırımlarını bu alanda gerçekleştirmek istiyor. Siz de Doğtaş bayisi olmak amacıyla yatırım yapmak istiyorsanız, hemen firmayla iletişime geçmeli ve bayilik başvurusunda bulunmalısınız. Mağaza yerinin seçiminde ve dekorasyonunda firma sizlere gereken desteği ve yardımı sağlayacaktır.

 

İletişim          : +90 212 438 23 36

Web site        : www.dogtas.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir