Dr. Pizza franchise şartları

Reklamlar


Dr. Pizza franchise şartları: Yabancı markaların hakimiyetinin olduğu pizza pazarında yerli markalar da boy göstermektedir. Bunlardan biri de Dr. Pizza’dır. Kendi işini kurmayı düşünen girişimciler, yerli bir marka ile bu pazarda yer almak isterlerse Dr. Pizza franchise’ı alabilirler. Yazımızda, Dr. Pizza franchise şartlarını inceledik. İşte, detaylar;

Isparta merkezli olarak 1996 yılında kurulan Dr. Pizza, kendisine özgü lezzetleri ve ürün çeşitleri ile kısa sürede Isparta’da beğeni toplamıştır. 2007 yılında Franchise sistemine dahil olan marka, Isparta’da 2 şube ve Antalya’da 4 şube olmak üzere 6 şubesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Neden Dr. Pizza?

Dr. Pizza, oldukça yoğun bir rekabetin söz konusu olduğu fast-food pazarında rakiplerinden farklı olmayı, uzun vadede sağlam bir büyümeyi, yüksek verime sahip bir ticaret imkanı sağlamayı ve keyifli bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemektedir. %100 yerli sermayeye sahip olan Dr. Pizza franchise sisteminde, franchise’ın yatırımının karşılığını alması için gereken imkanlar sağlanmaktadır. Bu amaçla, franchise’ların fikir ve düşüncelerini de dikkate alarak, ortak hedefler doğrultusunda hizmet kalitesinin artması sağlanmaktadır.

Dr. Pizza, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş, müşterilerine sunduğu kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile bunu sürekli kılmayı prensip edinmiş bir marka. Pizza pazarında iyi olmayı değil, en iyisi olmayı hedef olarak belirleyen Dr. Pizza, yatırımcılarıyla birlikte bunu başarmayı düşünmektedir.

Dr. Pizza bayisi olmak isteyen girişimciler, firmanın deneyim ve tecrübelerinin aktarıldığı eğitim desteklerinden de faydalanmaktadırlar. Dr. Pizza üretim tesisi Isparta’da konuşlanmış durumda ve burada 30 farklı pizza çeşidi üretilmekte, soğuk zincirle şubelerine sevk edilmektedir. Firma yetkilileri mevcut tesisin kapasitesini şube sayısındaki artışa bağlı olarak arttıracaklarını da belirtmektedirler.

Franchise sistemiyle şube sayısını arttırmayı hedefleyen firma, Dr. Pizza franchise başvurusu yapacak olan girişimcilerin başvuru formlarını doldurup kendilerine ulaştırmalarını bekliyor. Günümüzde oldukça büyük markaların rekabetine sahne olan Pizza sektörü, Dr. Pizza gibi yerli markaların girmesiyle çok daha büyük bir pazar haline gelmeye devam etmektedir. Siz de bu büyük pazardan pay almak istiyorsanız, vakit kaybetmeden franchise başvurusu yapın, firma yetkilileri kısa sürede sizinle irtibata geçsin.

İletişim tel: +90 246 227 9 227

Web site: www.drpizza.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir