Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Reklamlar


düşük faizli kredi

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar: Kredi çekmek istiyorsunuz ve düşük faizli kredi olsun diyorsanız yazımızı okuyun. İhtiyaç kredileri eğitimden, evliliğe kadar hayatımızın pek çok döneminde çok önemli bir yer tutuyor ve genellikle ihtiyacımız olduğunda çok acilen kullanılması gereken ihtiyaçlar oluyor. Bu nedenle paraya acil ihtiyacın bulunması düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar ve finans kuruluşlarını aramamıza fırsat vermeyebiliyor. Ancak durum nasıl olursa olsun düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar çok iyi şekilde araştırılmalı ve en avantajlı banka seçilerek kredi ürünleri için başvuruda bulunulmalıdır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi kredi faiz oranlarının düşük olmasının yanı sıra, kredi için istenen dosya masrafı, harçlar, hayat sigortaları ve bunlara benzer sabit masraflardır. Bazen kredilere harcanan masraf ve komisyonlar faiz oranları düşük olsa bile krediyi çok avantajsız hale getirebiliyor. Bu nedenle kredi kullanırken tüm giderleri detaylı olarak incelemekte fayda var.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Enpara

Enpara internet üzerinden bankacılık faaliyetleri yürüten online bir banka olarak hizmet vermektedir. Finansbank tarafından kurulmuş olan Enpara pek ok bankacılık işleminden ücret almaması ile çok sevilen ve tercih edilen bir banka olmayı başardı.

Diğer işlemlerde olduğu gibi düşük faizli ihtiyaç kredisi ürünlerinde de çok avantajlı teklifler sunan bir banka.

Buna göre 1.19 ve 1.49 vade oranında kredi faiz oranları sunarken son dönemlerde pek çok bankanın uyguladığı zorunlu hayat sigortasını mecbur kılmıyor.

 

ING Bank

ING ban düşük faizli ihtiyaç kredisi için 9 aya kadar vadeli 1.09 faizli kredi kullandırmakla birlikte. En fazla 36 ay vadeli olarak 10 bin lirayı 1.19 faiz oranıyla kullanabiliyorsunuz.

 

Garanti Bankası

Garanti bankası düşük faizli kredi kullandıran bankalar arasında yer almaktadır. 50 TL sabit dosya masrafı ile 36 y vadeli kredilerde 1.32 seviyeleri ile 1.64 seviyelerinde faiz oranları işletmektedir.

 

Finansbank

Finansbank Enpara gibi online işlemler gerçekleştiren finans kuruluşunun kurucusu olarak bilinmektedir. Enpara üzernden yapılan işlemlerde asla ekstra ücret talep etmeyen banka Finansbank üzerinden de düşük faizli kredi veren kuruluşlar arasında yer alma özelliğini taşımaktadır.

Bununla birlikte dosya masrafı almadan 1.19 ile 1.43 seviyelerinde ihtiyaç kredilerini müşterilerine sunmaktadırlar.

 

Teb

Teb en son kampanyasıyla birlikte dosya masraflarını sabitlemiş durumda. Buna göre alıncak bir kredi için oluşacak tüm masraflar 150 lira ile sabitleniyor. Kredi faiz oranları ise 1.55 seviyelerinde.

 

OdeaBank

Ülkemize yeni giren yüksek sermayeli bankalar arasında sayılmaktadır. Özellikle özel bankalar arasında gerçekleşen rekabete ayak uydurabilmek için düşük faizli ihtiyaç kredileri ve finansal ürünleri sunmaktadır.

Buna göre toplamda 50 lira sabit masraf ile 10 biin lirayı 36 ay vade ile 12.900 lira olarak geri ödüyorsunuz. Faiz oranları ise 1.45 seviyelerinde.

 

Burgan Bank

Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar içerisinde 1.09 sabit faiz oraları ile Burgan bank çok önemli bir yer tutmktadır. Özellikle marka bilirliği yaratmak için çok avantajlı kredi ürünleri sunmaktadır.

Uyarı: Yukarıda en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar yer almaktadır, ancak yukarıda belirtilmiş olan faiz oranları anlık değişimlere uğrayabileceğinden kredi başvurusu gerçekleştirmeden önce kesinlikle teyit edilmelidir.

Buna ek olarak aylık sabit geliriniz ile doğru orantılı geri ödemeleri bulunan kredileri kullanmalısınız. Ödemelerini düzenli gerçekleştiremeyeceğiniz krediler çok ağır yaptırımlarla sonuçlanmaktadır.

Not: Bu oranlar 16.06.2016 tarihinde güncellenmiştir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir