EFT ve Havale Saatleri (Tüm Bankalar)

Reklamlar


eft havale saatleri

Tüm Bankaların EFT ve Havale SaatleriGün içerisinde para transferi gerçekleştiren kişiler sürekli havale ve EFT yöntemini kullanmaktadır. Havale işlemi aynı banka içerisinde olduğu için günün hangi saatinde gönderirseniz gönderin hemen hesaba aktarılmaktadır. Fakat aynı durum ne yazık ki EFT için geçerli değil.

EFT işlemi farklı bankalar arasında yapıldığı için tüm bu işlemleri merkez bankası yönetmektedir. Hal böyle olunca EFT işlemleri sadece belirli bir saat aralığında gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla her bankanın kendine ait bir EFT saati bulunmaktadır.

  • Garanti Bankası Eft ve Havale Saatleri

Garanti Bankasında havale işlemini günün 24 saatinde gerçekleştirebilirsiniz. Fakat EFT işlemi hafta içi saat 9.00’da başlayıp 17.15’te sona ermektedir.

  • Ziraat Bankası Eft ve Havale Saatleri

Ziraat Bankasında günün her saati havale işlemini yapabilirsiniz. EFT işlemini ise saat 9.00’da başlayıp 17.00’da sona ermektedir.

  • Akbank Eft ve Havale Saatleri

Akbank’ta günün her saati havale işlemini yapabileceğiniz gibi EFT saatleri ise 9.00’da başlayıp 17.00’a sona ermektedir.

  • Vakıfbank Eft ve Havale Saatleri

Türkiye’nin en köklü devlet bankalarından biri olan Vakıfbank’ta günün her saati havale işlemi yapabilirsiniz. Fakat EFT işlemleri ise saat 9.00’da başlayıp 16.30’da bitmektedir.

  • Finansbank Eft ve Havale Saatleri

Genç ve dinamik bankalarımızdan bir tanesi olan Finansbank’ta 7/24 havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankanın EFT saatleri 9.00 ile 16.30 arasındadır.

  • Denizbank Eft ve Havale Saatleri

Ülkemizin en güçlü özel bankalarından birisi olan Denizbank’ta hafta içi her gün havale işlemi yapabilirsiniz. Denizbank’ın EFT saatleri ise saat 9.00 başlayıp, 15.30’da sona ermektedir.

  • Halk Bankası Eft ve Havale Saatleri

Devlet bankalarımızdan bir tanesi olan Halkbank’ta 24 saat havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat EFT saatleri ise saat 9.00 başlayıp, 15.30’da bitmektedir.

  • İş Bankası Eft ve Havale Saatleri

1924 yılında kurulan İş Bankası, Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir. İş bankası aracılığı ile 7/24 havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankanın EFT saatleri ise saat 9.00’da başlayıp, 15.45’te sona ermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir