Emeklilere Faizsiz Kredi Kampanyaları

Reklamlar


emekli kredi-30003

Emeklilere Faizsiz Kredi KampanyalarıEmekli vatandaşlarımız için bankalardan kredi kullanmak oldukça kolay. Emekli maaşları devlet güvencesinde olduğu için bankalar emekli vatandaşlara kredi verebilmek için büyük bir yarışın içindeler. Hem faiz olanakları hem de kredi masraflarında ciddi bir rekabet içine giren bankalar emekli kredilerinde faizsiz kredi kullandırmak da dahil pek çok kampanya düzenliyorlar.

Eğer emekli iseniz ve kredi kullanmaya ihtiyacınız varsa bu yazımızda emeklilere kredi kampanyası yapan bankaları sizin için inceledik. Emekli maaşınızı aldığınız bankadan kredi kullanabileceğiniz gibi incelediğimiz bankaların arasından size uygun koşulları sunan bir banka varsa oradan da ihtiyacınız olan kredi tutarını talep edebilirsiniz.  Aklınızda bulunması gereken konu sadece faiz değil aynı zamanda dosya masrafı gibi ödemeleri de bir olarak hesaplayıp krediyi geri ödemenin size ne kadara mal olacağını belirlemektir.

Çünkü bazı bankalara faizsiz kredi kullandırdıklarını iddia ederek yüksek dosya masrafları ve kredi sigortası ödemeleri çıkartarak kredinizin size daha pahalıya mal olmasını sağlıyorlar. Bu yüzden incelememizi dikkatlice okumanızı ve kredi kullanmadan önce bankaların yetkililerinden son şartları kesin olarak öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. İşte emekli vatandaşlarımız kredi kampanyası yapan bankalar ve olanakları.

Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi Olanakları

Garanti bankası kredi kullanmak isteyen emekliler için özel indirimli faiz oranları sunuyor. Ayrıca emekli maaşını 3 ayda bir alan emekliler içinde kredi taksitlerini 3 ayda bir ödeme olanağı sunan Garanti bankasından kredi kullanmak isteyen emekli vatandaşların yapması gereken nüfus cüzdanları ile her hangi bir Garanti bankası şubesine başvurmak olacaktır.

Maaşını Garanti bankasına taşıyan emekliler ise hem kredilerini ödemek için şubeye gitmek zorunda kalmayacaklar hem de Garanti müşterilerine özel kolaylıklardan faydalanabilecekler. Garanti bankasının emeklilere sunduğu özel faiz oranı yıllık 1.15 den başlıyor ve talep edilen tutara ve kredi vadesine göre değişiyor.

Şekerbank’ın Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

Şekerbank emekli müşteriler için çok özel bir kampanya yapıyor. Şekerbank  Maaşını taşıyan emeklilere maaşları yatmaya başladıktan sonra 300 TL nakit veriyor ya da sıfır faiz, sıfır masrafla 24 ay vadeli 2400 TL kredi kullanma olanağı sunuyor. Yani kullanacağınız 2400 TL krediyi ayda 100 TL olarak 24 ay ödeyebiliyorsunuz.

Akbank’ın Emekliler İçin Kredi Kampanyaları

Akbank’ da hesabını kendisine taşıyan emekli müşteriler için çok uygun koşullarda kredi imkanı sunuyor. 3 ayda bir kredi ödeme olanağını da sunan Akbank kredi için emekli müşterilerinden dosya masrafı talep etmiyor. 36 aya kadar taksit seçenekleri sunan Akbank emekli müşterilerine 1.11 den başlayan oranlarla kredi kullandırıyor.

İş Bankası’nın Emekliler İçin Kredi Kampanyaları

İş Bankası emekli müşterileri için ister aylık ister 3 ayda bir ödeme olanağı sunuyor. Normal faiz oranlarından daha düşük kredi teklifleri ile emekli müşterilerinin karşısına çıkan İş bankasından 10.000 TL 24 ay vadeli kredi kullanan bir emekli müşterinin sigorta hariç toplam masrafı 207,50 TL’dir ve faiz oranı: 1.12’dir.

ING Bank Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

ING bank emekliler için özel kredi kampanyası düzenleyen bankalardan bir tanesi. ING bank maaşını taşıyan müşterilere 2 adet çeyrek altın hediye ediyor. Eğer bu müşteri 36 ay vadeli kredi kullanırsa 1 adet daha çeyrek altın kazanarak toplamda 3 adet çeyrek altın kazanmış oluyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen emekli müşteriler en az 700 TL tutarındaki maaşlarını 4 yıl süre ile ING Banktan almayı taahhüt etmek zorundalar. Bu müşterilerin altın hediyeleri hesaplarına gram arlın olarak yatırılmaktadır.

Yapı Kredi Emekli Kredisi Ödeme Koşulları

Yapı kredi bankası emeklilere özel hazırladığı emekli kredi paketlerinde 24 ay vade için 5000 TL krediye aylık 251 TL taksit, 10.000 TL kredi için aylık 363 TL bütün masraflar dahil ödeme olanağı sunuyor.

Bu yazımızda emekli vatandaşlarımız için uygun koşullarda kredi olanağı sağlayan bazı bankaları ve kampanyalarını inceledik. Bütün diğer bankaların emekliler için kampanyaları ve faizsiz kredi olanaklarını öğrenmek için her bankanın müşteri temsilcisi ile görüşmelisiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir