En Çok Para Puan ve Bonus Kazandıran Kredi Kartları

Reklamlar


para puan

En Çok Para Puan ve Bonus Kazandıran Kredi Kartları: En iyi bonus veren kredi kartıen çok puan kazandıran kredi kartı hangisi, en avantajlı kredi kartı hangi bankada, işte tüm bu sorular, kredi kartı kullanımı artmasıyla ortaya çıkmış ve tüm bankaların birbiriyle çeşitli kampanyalar yaparak müşteri kazanmak için en iyi olma ve en çok müşteri kazanma yarışının sonuçlarıdır. Çünkü bankaların müşteri toplamak için para puan chip para altın puan ve bonus adı altında kayda değer hediyeler vermektedir, insanlarda bu durumdan daha fazla yararlanmak için hangi bankanın kredi kartı daha çok puan kazandırıyor bunun arayışındalar, bizde sizler için en iyi puan veren kredi kartlarını listeledik, umarım faydalı olur işte o liste.

Kredi kartı kullanımı, ülkemizde oldukça fazladır. Gelirin giderden az olması, insanların geçinebilmek için kredi kartı kullanmaya yönelmesine neden olmaktadır.

Bir çok bankanın farklı özellikli kredi kartları bulunmaktadır. Bu kartların daha da cazip hale getirilmesi için,  bankalar müşterilerine üye iş yerlerinde ekstra bonus ya da para puan kazandıran kampanyalar düzenlenmektedir. Alışverişlerinizi bu bankaların kredi kartlarının üye iş yerlerinden yaptığınızda, ekstra bonus ya da para puanlar kazanırsınız.

Kazandığınız para puanlar biriktiğinde ise, bedava alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz ve kredi kartı kullanımınız avantaja dönüşmüş olur.

Yeni kredi kartı alacak olan kişiler de, en çok para puan kazandıran kredi kartı hangisi diye, merak edip, araştırmaya başlar. Bu araştırma sonrasında tercih edilen kredi kartı ne kadar kullanılırsa, bedava alışveriş yapmak için gerekli para puan bakiyesi de o kadar artmış olur.

Hangi kredi kartının daha avantajlı olduğu sorusuna cevap arayanlar için, en çok kazandırandan başlayarak kredi kartlarını listeliyoruz.

Yapı Kredi Bankası World Card

Türkiye’nin ilk kredi kartı olan World Card, ilk olmanın avantajıyla binlerce üye iş yerine sahiptir. Dünyanın en iyi 10 kredi kartı arasında olan tek yerli kredi kartı olan World Card, aynı zamanda en çok kullanıcıya sahip olan karttır.

Online alışveriş ya da market, akaryakıt, giyim, kozmetik gibi onlarca sektörde World puan kazanabilirsiniz. Ayrıca alışverişlerinizde taksit imkanı da sağlayan bu kredi kartı, yaygın tercih edilebilirliği nedeniyle bedava puan kazanmanızı da kolaylaştırmaktadır.

Öğrenciler için de bir çok avantajlı kredi kartı bulunan Yapı Kredi Bankası kredi kartlarının tümü, World Puan kazandırmaktadır.

İş Bankası Maximum Card

Maximum Card, İş Bankası ve Ziraat Bankası’nda kullanılmaktadır. 150 bin üye iş yeri bulunan ve Maxi puanlarla bedava alışveriş imkanı sağlayan kredi kartı, çeşitli kampanyalar kapsamında daha fazla puan kazandırmaktadır.

Belirli üye iş yerleri tarafından düzenlenen kampanyalar, belirli bir miktar harcama karşılığında bedava maxi puanlar kazandırmaktadır. Müzelerde de indirimli giriş ücreti olan İş Bankası Maximum kredi kartı, en fazla tercih edilen kredi kartlarındadır.

Bonus Card

Garanti Bankası’nın kredi kartı olan Bonus Card, Denizbank, İNG ve TEB Bonus ile üç bankada birden kullanılabilmektedir.

Oldukça yaygın olan ve müşterilerine sadakat dahilinde de sürpriz bonuslar kazandıran bu kredi kartı, en yaygın olarak kullanılan ve 150 binden fazla olan üye iş yerleri ile neredeyse her alışverişinizde en çok bonus kazandıran kredi kartı olarak üçüncü sıradadır.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank’ın kredi kartı olan ve gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya sahip olan Axess, kredi kartı puan kazandırma özelliğinin yanında, taksitli nakit avans işlemiyle de oldukça popülerdir.

Uygun faiz oranları ve para puan biriktirme seçenekleri ile, müşterilerinin gelirine en uygun limiti belirleyen kredi kartları arasındadır.

Finansbank Card Finans

Eskisi kadar popüler olmasa da, 100 bin üye iş yeri ile yaygın olarak kullanılan ve özellikle beyaz eşya sektöründe bir çok avantajı olan Card Finans para puan kazandıran kredi kartlarındandır.

Fix Card seçeneğiyle de para puan kazandıran Finansbank Kredi kartları, Gold ve Platinium seçenekleri ile daha fazla kazandırma özelliğine sahiptir.

HSBC Advantage

HSBC Advantage kredi kartı, geçen on yıllarda daha fazla puan kazandırmasına rağmen, günümüzde yüksek faiz oranları nedeniyle pek tercih edilmemektedir.

Üye iş yerlerinde bir çok bankada olduğu gibi puan kazanmanızı sağlayan Advantage kredi kartı, diğer kredi kartları kadar yaygın kullanılmamaktadır.

Halk Bankası Paraf

Para puan ve bonus kazandıran kredi kartları arasına çok geç bir giriş yapan Halkbank, Paraf kredi kartı ile şahsına münhasır bir bedava alışveriş sistemi yaratarak Paraf puan kazandırmaktadır.

Paraf para kazandıran kredi kartı, her geçen gün yaygınlaşan üye iş yerleri ve bilinen markalardaki avantajlı taksit seçeneği ile alışverişinizde bedava puan kazandıran kredi kartları arasındadır.

Garanti Bankası Money Card

Market alışverişleri için en çok kazandıran kredi kartı olan Money, Migros, Makrocenter, Tansaş ve  Şok market alışverişinizde fazladan Money puan kazandırıyor.

Bu marketlerden sık alışveriş yapanlar için ideal olarak tercih edilebilecek olan bir kredi kartıdır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir