En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada

Reklamlar


düşük faiz

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Hangi Bankadaİhtiyaç kredisi almadan önce pek çok farklı bankanın tekliflerini ve avantajlı kredi ürünlerini incelemek isteriz. Bizler için en avantajlı kredi fırsatlarını sunan bankadan kredimizi kullanarak minimum oranda faiz ve diğer masraflar ve harçlar karşılığında kredi ihtiyacımızı karşılamak ilk hedefimizdir. Bu nedenle sizle için detaylı bir araştırma gerçekleştirerek en düşük faizli ihtiyaç kredisi hangi bankada bunları inceledik.

Aşağıda yer alan sıralama akıllı sıralamadır ve ilk sırada yer alan bana en düşük faizli kredi veren banka şeklinde düzenlenmiş ve alt sıralara inildikçe faiz oranının daha yüksek olduğu bankalar yer almaktadır.

 

En Düşük İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Sıralaması

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi ENPARA

* Finansbankın online finans kuruluşu olan Enpara internet üzerinden işlem yapılan bir kuruluş olduğu için pek çok masraf ve harç gibi tutarlar talep etmeden tüm bankacılık işlemlerini ücretsiz şekilde gerçekleştirirler.

* Enpara faiz oranları incelendiğinde enpara.com üzerinden başvuru yapabileceğiniz masrafsız ihtiyaç kredisi için 1.19 ve 1.43 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu şartlarda kredi oranları değişmeden 36 ay vadeli şekilde kredi kullanabiliyorsunuz.

* Pek çok bankada zorunlu hale getirilen hayat sigortası yaptırılarak kredinin geri ödenmesinin garanti altına alınması Enpara kredi ürünleri için geçerli değil. Yani Enpara kullanılan kredilerde hayat sigortası zorunluluğu aramıyor.

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi GARANTİ

En düşük faizli ihtiyaç kredisi veren ikinci banka olarak Garanti bankası dikkati çekiyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri için 50 TL dosya masrafı alınırken faiz oranları 1.32 seviyelerindeyken, 9 ay vadeli kredlerde ise 1.64 faiz oranı işletilmektedir.

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi ING BANK

ING bank düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alır. 36 aya kadar 10 Bin lirayı 1.19 faiz oranıyla sunmaktadır. 9 aya kadar vadeli kredi seçeneğinde ise 1.09 faiz oranı uygulanmaktadır.

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi FİNANSBANK

Finansbank şu dönemlerde yapmış olduğu kampanya dahilinde tüm ihtiyaç kredilerinin oranlarını 1.19 seviyesine çekmiş durumda, buna ek olarak dosya masrafı bulunmayan ihtiyaç kredilerinde ise 1.43 faiz oranı işletilmektedir.

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi TEB

Teb bankasının müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı fırsatlardan ilki tüm dosya masraflarını sabit bir orana çekmiş olmasıdır. Tüm masrafların ortalaması yaklaşık olarak 150 lira seviyelerinde olurken 1.55 oranında faiz uygulanmaktadır.

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi BURGAN BANK

Burgan bank tanıtımını yapmak ve müşteri kazanmak için avantajlı pek çok kredi ürününü müşterilerine sunan bir banka. Özellikle 1.09 sabit faiz oranına sahip kredi seçeneği ile çok avantajlı   şekilde nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.

 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi ODEA BANK

OdeaBank ülkemizde yeni faaliyet gösteren bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle rekabet koşullarına ayak uydurabilmek için çok çeşitli ve avantajlı kredileri müşterilerine sunabiliyor. Özellikle 50 lira bir masrafla kredi kullandırabiliyor.

Buna ek olarak 10 Bin lira gibi bir tutarı 50 TL kadar masraf ile, 12.900 Tl gibi bir oranda geri ödeme ile kullandırabiliyor. Bu kredi tutarının faiz oranı ise 1.45 seviyelerine geliyor.

Uyarı: Yukarıda faiz oranlarını incelemiş olduğumuz bankalar sürekli güncellenen kampanyaları ve değişen faiz oranlarıyla yukarıda belirtilmiş oranlardan daha farklı faiz miktarları ile karşınıza çıkabilmektedir. Bu nedenle bankanız ile görüşerek son faiz oranları ve avantajları detaylı olarak öğrenmeden asla kredi başvurusunda bulunmamanızı öneriyoruz.

En düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar yukarıda belirtilen bankalardır ancak güncel kampanyalarla listede bulunmayan bankalarda da çok daha avantajlı kredi ürünleri bulunabilmektedir, incelemekte fayda var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir