En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Reklamlar


kredi kartı-003556

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar: Hangi bankalar hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı veriyor, şartları kolay olan bankalar hangileridir işte detaylar. Bankaların müşterilerine en kolay olarak sunduğu kredi ürünleri kredi kartlarıdır. Genellikle kredi kartı başvuruları için bankalar bir çok farklı alanda stand kurarak müşteri avına çıkarlar. Gerekli koşulları yerine getiren pek çok bireyin kolaylıkla kredi kartı alabildiğini görüyoruz.

Tüm bunlara ek olarak bankalar arasında da farklı koşullarda kredi ve kredi ürünleri sunan kuruluşlar bulunmaktadır. Bazı bankalar daha zor kredi kullandırırken bazıları ise daha kolay ve zahmetsiz şekilde kredi kullanmanıza olanak sağlıyor. Özellikle büyük bankalar yerine daha küçük sermayeli müşteri kazanmak için sürekli olarak kampanyalar düzenleyen bankaları tercih ederseniz çok daha kolay kredi kartı almak mümkün.

Birlikte en kolay kredi kartı veren bankalar ve finans kuruluşları ile bu kuruluşlardan kolay kredi alabilmek için yapmanız gerekenleri inceledik.

Kolay Kredi Kartı Almak İçin Yapılması Gerekenler

* Bankalardan kolay kredi kartı almak için kredi notunuzun Türkiye ortalamasında olması çok önemlidir. Bunun için geçmiş dönem borcunuz bulunmamalı ve bankalara olan tüm ödemelerinizi vadesini geçirmeden gerçekleştirmelisiniz.

* Buna ek olarak daha önceden icralık bir borcunuz bulunuyorsa borcunuzun ödenmesinin ardından en az 6 ay boyunca kredi başvurusu gerçekleştirmemeniz gerekiyor. Bu 6 ay boyunca bankalar sizi gözetim altında tutacak ve ödeme düzeninizin olup olmadığını kontrol edecekler.

* Diğer yandan kredi kartı başvuru formunda sizden istenen tüm evrak, belge ve bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması çok önemli. Özellikle aylık sabit gelirinizi başvuru formuna doğru şekilde belirtmelisiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra sizden istenen evrakların teslim edilmesi sırasında gelirinizi belgeleyemezseniz kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır.

* Son olarak kolay kredi kartı başvurusu ve onayı alabilmek için kullanmakta olduğunuz çok fazla kredi ürünü bulunmamalı. Bankalar kredi katları ve kredi ürünlerini kullandırırken aylık sabit gelirinizi baz almaktadır, yani aylık gelirinize oranla çok yüklü kredi kartı borcu ve diğer kredi ürünü borçlarınız bulunuyorsa başvurunuz onaylanamayabilir.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar liste

Bank Pozitif

Bank Pozitif gibi fazla müşteri portföyü bulunmayan bankalara kredi kartı başvurusu gerçekleştirecek olursanız hem sakin bir banka olduğu için rahat edersiniz hem de yoğun başvuru trafiği olmayacağı için kredi kartı başvurusu onaylanma ihtimali yüksek olur.

Odeabank

Odeabank ülkemizde yeni faaliyet göstermeye başlamış olan bir banka olduğu için özellikle müşteri sayısını arttırmak için çok özel ve ayrıcalıklı kampanyalar düzenliyor, bu nedenle siz de internet, sms veya şubelerden başvuru gerçekleştirerek kolaylıkla Odeabank kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Enpara.com

Enpara internet üzerinden faaliyetlerini gerçekleştiren bir banka olduğu için bir çok işlem için diğer bankalar gibi masraf talep etmez. Buna göre özellikle kredi kartı başvuruları gibi işlemleri teknolojik altyapı sayesinde kolaylıkla internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bankaya başvuru yapacak olursanız banka memuru adresinize kadar gelecek ve başvurunuzu alacaktır.

Garanti

Garanti bankası ülkemizde faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan en büyük bankalardan bir tanesidir. Pek çok farklı kesim için farklı kredi kartı ürünleri bulunmaktadır ve başvuru için internet, sms bankacılığı, sms bankacılığı, atm’ler ve şubelerden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalardan Kredi Almak İçin Gerekli Olan Evraklar

* TC Nüfus Cüzdanı ve fotokopileri.

* Gelir belgesi.

* Sigortası henüz olmadan alışan bireyler çalıştıkları iş yerlerinden imzalı ve kaşeli olmak üzere maaş dilekçesi almalıdır.

* Sigortalı olarak çalışanlar ise Sgk’dan başvuru gerçekleştirerek maaş bordrosu almalı ve çalıştığınız işletmeye kaşeleterek imzalatmalısınız.

* Öğrenciler ise okullarından alacakları öğrenci belgelerini eklemeli.

* Emekli vatandaşlar ise maaş kartlarını veya emekli maaş dökümlerini eklemelidir.

* Adresinizi bankaya kanıtlamak için oturduğunuz ev size ait olmasa bile son 2 aylık elektrik, su ve doğalgaz faturaları eklenmeli.

Yukarıda bir çok farklı açıdan tüm aşamalarıyla inceleme altına almış olduğumuz en kolay kredi kartı veren bankalar konumuz ile ilgili eklemek istediğiniz her türlü soru, görü, öneri, ek bilgi ve diğer okuyucularımızla tartışabilmek için yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.

Not: Buna ek olarak kredi kartı ürünlerine başvuru gerçekleştirmeden önce bütçenize uygun şekilde harcamalar gerçekleştirmelisniz. Aksi halde ödeyemeyeceğiniz tutarlarda kredi kartı borçları gerçekleştirecek olursanız, bankaların tahsil edemedikleri alacakları için hukuksal yollara başvurduklarını ve icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirdiklerini unutmayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir