En kolay kredi veren bankalar

Reklamlar


en kolay kredi veren bankalar

En kolay kredi veren bankalar: İnsanların bankalardan beklediği desteklerin başında kolay kredi alabilmek, aldıkları krediyi en uygun ve en avantajlı şekilde geri ödeyebilmektir. Bankaların en önemli gelir kalemlerinin başında gelen bireysel ihtiyaç kredileri, bankalar arasında ciddi rekabetin yaşanmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı da ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler için bankalar, hızlı ve en kolay krediyi kullandırmak için farklı politikalar ve stratejiler geliştirmektedirler. Bu sayede birbirlerinin önüne geçmek, kredi pazarından en fazla payı alabilmek için kıyasıya bir çekişme yaşanmakta, bunun neticesinde de tüketicilerin büyük avantajlar elde etmeleri sağlanmaktadır.

Tüm bunların ışığında, bankaların pratik yöntemlerle kolay kredi vermeleri son yıllarda uyguladıkları finans politikalarından kaynaklanmaktadır diyebiliriz. Oldukça az bürokrasiye ve ön onay koşuluna bağlı olmadan verilmekte olan kolay krediler bankaların birçoğunun uygulamaya aldığı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kolay kredi başvurusunda istenebilecek belgeler nelerdir?

  1. Her bankaya göre değişiklik gösterse de, genellikle kredi başvurusunda tüm bankalarca istenebilecek belgeler şöyledir;
  2. Gelir belgesi; Ücretli olarak çalışanlardan en eski iki ay öncesine ait maaş bordrosu, çalışılan kurum tarafından verilen gelir gösterir yazı, kuruma ait imza sirküleri, maaş üzerinde haciz olmadığını gösteren belge.
  3. Emekli olanlar için, emekli maaşı hesap cüzdanı, emekli kimlik belgesi ve maaş tahsis belgesi.
  4. Serbest meslek erbabı olan kişilerin en son vergi levhası, hesap özeti ve senelik gelir vergisi beyannamesi.
  5. Şirket ortağı olanların şirket vergi levhası ve kurumlar vergisi beyannamesi.
  6. Gelirini kira olarak sağlayanların, kiradaki gayrimenkule ait kira kontratı, tapusu ve en eski iki aylık kira gelirini gösteren belge.
  7. Faiz geliri elde edenlerin bu gelirlerini gösteren gelir belgesi.
  8. Çiftçilik yapan kişilerin de çiftçilik belgeleri ve zirai kazançlarını gösterir gelir belgesi ibraz etmeleri gerekmektedir.

Tüm bu belgeler hızlı ve kolay kredi başvurularınızda bankanızın sizlerden isteyebileceği standart belgelerdir. Bankanızdan talep edeceğiniz kredilerinizin onaylanmasında en önemli kriterin kredi notunuz olduğunu da unutmamak gerekir. Kredi notunuzda herhangi bir olumsuzluk yoksa kolay kredi talebinizin karşılanmaması için herhangi bir neden kalmayacaktır. En kolay kredi veren bankalara ulaşabilmek için aşağıda sıraladığımız listeden de faydalanabilirsiniz.

İş Bankası hızlı kredi başvurusu için burayı tıklayın.

Garanti Bankası kolay kredi başvurusu için burayı tıklayın.

ING Bank kolay kredi başvurusu için burayı tıklayın.

Finansbank kolay kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

Halkbank kredi başvurusu için burayı tıklayın.

Denizbank kolay kredi başvurusu için burayı tıklayın.

Odeabank nakit hazır kredi başvurusu için burayı tıklayın.  

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

One Response

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir