En uygun taşıt kredisi veren bankalar

Reklamlar


uygun taşıt kredisi

En uygun taşıt kredisi veren bankalar: Hayalini kurduğunuz otomobilinize en uygun taşıt kredisi ile sahip olmak artık çok kolay. Bankalar taşıt kredilerinde birbirleriyle yarışmakta, cazip kampanyalar ve avantajlarla müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Bu sayede, otomobil almak isteyenlerin hayalleri kısa sürede gerçekleşmektedir.

Nakdiniz yeterli değil ya da elinizdeki nakdi kullanmak istemiyorsanız, taşıt kredilerinden yararlanabilir ve dilediğiniz otomobili hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazımızda sizlere en uygun taşıt kredisi veren bankaların bir listesini vermeye gayret edeceğiz.

Akbank taşıt kredisi:

Akbank taşıt kredisi başvurusu yapan müşteriler 48 aya varan vadelerden faydalanabilmektedir. Aylık %1,25 sabit faiz oranı ile hayalinizdeki otomobilinize hemen kavuşabilirsiniz.

Akbank taşıt kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Garanti Bankası taşıt kredisi:

Garanti taşıt kredisi ile dilediğiniz otomobile aylık sabit %1,44 faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle kavuşma imkanı sunulmaktadır. Kredi kullanacağınız aracın 50 bin TL’lik kısmı için %70, 50 bin TL’nin üstündeki kısım için de %50 oranında taşıt kredisi kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası taşıt kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi:

Yapı Kredi taşıt kredisine başvuran tüketiciler 48 aya varan vadelerle kredi kullanabilmektedirler. Aylık %1,25 – %1,35 aralığındaki uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden en yakın Yapı Kredi şubesine gidin.

Yapı Kredi taşıt kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Finansbank taşıt kredisi:

Finansbank’ın sunduğu taşıt kredisinden aylık %1,40 uygun faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle arzuladığınız ve yıllardır hayalini kurduğunuz otomobilinize artık kavuşabilirsiniz. Banka, kredi kullanacağınız aracın 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70 oranında, 50 bin TL’yi aşan kısmı için de %50 oranında kredi kullandırmaktadır.

Finansbank taşıt kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

İş Bankası taşıt kredisi:

İş Bankası taşıt kredisini aylık %1,25 – %1,45 faiz oranları ve 48 ay vadeli ödeme seçenekleri ile kullanabilmektesiniz. Sıfır km araç kredilerinde yalnızca araç rehni alınmakta, kefil talep edilmemektedir.

İş Bankası taşıt kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Halkbank taşıt kredisi:

Aylık %1,35 – %1,39 faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle kullanabileceğiniz taşıt kredisini hızlıca almanız mümkün. Kredi kullanımlarında araç rehni alınmakta, gerekli görülürse kefil istenmektedir. Halkbank, krediye konu aracın 50 bin TL’ye kadar olan bölümü için %70, 50 bin TL’yi aşan bölümü için de %50 oranında kredi kullandırmaktadır.

Halkbank taşıt kredisi detay bilgi için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir