ERA Gayrimenkul franchise sistemi ve şartları

Reklamlar


ERA Gayrimenkul franchise sistemi ve şartları: Birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcılar için oldukça cazip bir iş fırsatı sunan ERA Türkiye, franchise sistemi ile yeni temsilcilikler vermektedir. Yazımızda ERA Gayrimenkul franchise şartlarını inceledik. İşte, detaylar;

ERA, 1971 yılında ABD’de kurulmuş olan dünyanın en büyük gayrimenkul şirketlerinden olan Realogy Grubuna bağlıdır. Realogy Grubu, her sene 2 milyar dolarlık bir portföy pazarlamasına sahip olup, 2013 yılında da dünyanın en kurumsal şirketi unvanını almıştır. ERA, dünya genelindeki 3 bin’i aşkın ofisi ve 40 bin’e yakın gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede faaliyet gösteren uluslar arası bir şirkettir.

Faaliyet gösterdiği ülkeler:

Afrika kıtasında Güney Afrika ve Mısır,

Asya kıtasında Japonya, Güney Kore, Endonezya, Malezya, Tayvan, Singapur ve Tayland,

ABD’de 46 eyalette 500’den fazla ofis,

Karayipler’de Bahamalar, Aruba, Guadeloupe, Turk ve Caicos Adaları,

Ortadoğu’da Kuveyt, Bahreyn, Katar, Suudi Arabistan, Umman ve BAE,

Avrupa kıtasında da 1.000’den fazla ofisle Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Lüksemburg, Bulgaristan, Portekiz, Kıbrıs, İsviçre, Romanya ve Türkiye’de gayrimenkul pazarlaması yapmaktadır.

Türkiye piyasasına 2012 yılında giren ERA, açtığı ofislerin tümünü franchise sistemi ile hizmete sokmuştur. İlk kez ERA ofisi açılacak olan bölgelerde girişimcilere türlü avantajlar sağlamaktadır. Franchise alan girişimciler için, örnek ERA ofislerinde gerçek iş deneyimi imkanı da sağlayan firma, gayrimenkul danışmanlığı yapmak isteyen girişimcileri bekliyor.

ERA Türkiye franchise şartları:

ERA Türkiye, franchise bedeli olarak girişimcilerden 9 bin dolar gibi bir bedel talep etmektedir. Bu bedel, ofisin bulunduğu lokasyona, şehre ve kapsadığı alan gibi kriterlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. ERA Türkiye, işletme giderlerini ve diğer masrafları yatırımcıları ile birlikte hesaplamakta, bölge ve lokasyon tercihinde de destek vermektedir.

ERA Türkiye ile gayrimenkul danışmanlığı işine girmek isteyen girişimciler, firmanın her anlamda sağladığı destekleri almakta, verdiği eğitimlerle sektöre tecrübe kazanmış bir şekilde girmelerini sağlamaktadır. Siz de dünyanın en büyük gayrimenkul pazarlama şirketinin bir parçası olmak istiyorsanız, resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz. Hem yüksek bir gelir hem de prestijli bir işe sahip olmak için, ERA Türkiye ile irtibata geçin.

İletişim tel: +90 212 345 05 16

Web site: www.eraturkiye.com.tr

e-posta: info@eraturkiye.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir