Eskidji Gayrimenkul franchise Bayilik sistemi ve şartları

Reklamlar


Eskidji Gayrimenkul franchise sistemi ve şartları: Gayrimenkul danışmanlığı konusunda ofis açmak isteyen girişimciler için Eskidji Gayrimenkul bölge ortaklığı adı altında franchise vermektedir. Yazımızda Eskidji Gayrimenkul franchise sistemi ve şartlarını incelemeye çalıştık. İşte, detaylar;

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul danışmanlığı şirketlerinden biri olan Eskidji Gayrimenkul, 2003 yılında faaliyetlerine başlamış ve bugün en nitelikli bölge ortakları ile geniş bir portföye sahip olmuştur. Firmanın kendine özgü geliştirdiği çok özel bir zincir sistemi vardır. Bu zincire dahil olan bölge ortaklarına ciddi iş desteği sağlamasının yanı sıra, eğitim, reklam ve hukuki destek ile birlikte sürekli bilgi akışı da sağlamaktadır. Zincire dahil olan bölge ortaklarının standartlarını korumalarını ve bölgelerindeki konumlarını daha da güçlendirmelerini sağlamaktadır. Eskidji Gayrimenkul sadece bir satıcı olarak hareket etmemekte, portföyünü en açık şekilde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Eskidji bölge ortaklığı franchise şartları:

Eskidji franchise bedeli, bölge ortaklığı verilecek olan şehirlerin demografik yapısına ve gayrimenkul rayiçlerine göre belirlemekte ve uygulamaktadır. Firmanın A, B, C ve D olarak dört farklı şekilde franchise yani marka kullanım bedeli bulunmaktadır. Buna göre 12.500, 15.000, 20.000 ve 25.000 TL + KDV gibi değişken bedeller alınmaktadır. Sürekli franchise bedeli ödemelerinde de 400,500,600 ve 700 TL + KDV gibi rakamlar talep edilmekte, faliyete geçilen ilk dört ayın sonuna kadar da bu bedel alınmamaktadır. Eskidji Gayrimenkul danışmanlığı bölge ortaklığı için, gerekli olan işletme sermayesi yaklaşık 100 bin TL’dir.

Bölge ortaklığı ofisinin konumu için belirlenen bazı asgari kriterler vardır. Buna göre ofisin görünürlüğü ve ulaşım imkanlarının rahatlığı öne çıkmaktadır. Bölge ortaklığı ofislerinin dış cephe görünümleri hepsinde aynı olmaktadır. Ofisin konumuna bağlı olarak konsept uygulamaları da Eskidji bünyesindeki reklam departmanı sayesinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Eskidji Gayrimenkul’ün bölge ortaklığının yapısında paylaşım esastır. Tüm bölge ortakları gerçekleştirdikleri kiralama ve satışlarını merkezle paylaşmaktadırlar. Eskidji’nin gerçekleştirdiği gayrimenkul müzayedelerinden elde edilen kazanç da tüm bölge ortaklıkları ile paylaşılmaktadır.

Kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin prestijli bir işe sahip olmalarına imkan sağlayan Eskidji Gayrimenkul, bölge ortaklığı için yeni talepleri beklemektedir. Siz de Eskidji ailesindeki yerinizi almak istiyorsanız, hemen başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

İletişim tel: +90 212 454 11 22

Web sitesi: www.eskidjigayrimenkul.com

e-posta: info@eskidjigayrimenkul.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir