Esnaf kredisi veren bankalar

Reklamlar


esnaf kredisi veren bankalar

Esnaf kredisi veren bankalar: Esnaflara yönelik krediler genellikle esnaf odaları gibi yerlerden verilmekteydi. Devletin esnafa sağladığı desteklerin artması, küçük esnafların hayatiyetini sürdürebilmesi için oldukça önemli oldu. Bundan dolayı da esnaflara kredi veren bankaların sayısı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

Bankalar, esnafların gereksinimlerine yönelik değişik kredi paketleri hazırlamakta ve esnafa sunmaktadırlar. Öncelikli olarak devlet bankalarının sağladığı esnaf kredileri, özel bankaların da vermeye başlamasıyla çok daha uygun faizler ve cazip ödeme koşulları ile sunulmaya başlandı. KOBİ adı verilen bu işletmelere yönelik verilen krediler küçük ve orta büyüklükteki esnafın can simidi haline geldi.

Sizlere esnaf kredisi veren bankaların uygulamaları ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Garanti Bankası:

KOBİ’ler için özel olarak hazırlanmış olan ve esnafların da faydalanabildiği bu kredi paketlerinden faydalanmak çok kolay. İster banka şubesine giderek ister internet üzerinden esnaf kredisinden yararlanma imkanı sağlanmaktadır. Minimum 20 bin TL kredi başvurusu yapabilmektesiniz. 36 aya varan vadeler ve aylık %1,42 faiz oranı ile krediden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bankanızın istediği belgeleri eksiksiz olarak tamamlamak ve başvuruda bulunmak.

Garanti Bankası esnaf kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

İş Bankası:

İş Bankasının esnafa destek adı altında sunduğu kredisinden faydalanmak isteyenler, aylık %0,95 – %1,03 faiz oranları ve 36 ay vadeli geri ödeme seçenekleri ile 150 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedirler. İş bankasının istediği belgeleri eksiksiz tamamlayan ve kredi notunda herhangi bir olumsuzluk bulunmayanlar bu krediden faydalanabilmektedirler.

İş Bankası esnaf kredisi detay bilgi için burayı tıklayın.

Vakıfbank:

Vakıfbank’ın KOBİ’ler için özel olarak hazırladığı hesap ortada esnaf kredisi kampanyasında, aylık %0’dan başlayan faiz oranı, 36 aya varan vadeler ve 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sağlanmaktadır. Geri ödemelerinizi dilerseniz aylık eşit taksitlerle, üç ay ödemesiz sonrasında aylık eşit taksitlerle, üç ay ödemesiz sonrasında da üç ayda bir eşit taksitlerle ve üç ayda bir eşit taksitlerle yapabilmektesiniz.

Vakıfbank esnaf kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

Yapı Kredi:

Yapı Kredi sunduğu KOBİ esnaf kredisinden başta tarım, gıda, turizm ve perakendede hizmet veren ya da verecek olan sektörler yararlanabilir. Üst limitin bulunmadığı krediden 36 aya varan vadelerle ve uygun faiz oranları ile yararlanabilirsiniz. Geri ödemelerini aylık eşit, üç ayda bir eşit, 6 ayda bir eşit taksitlerle veya 6 ay ödemesiz olarak da yapabilmektesiniz.

Yapı Kredi esnaf kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir