Evlilik kredisi veren bankalar

Reklamlar


evlilik kredisi veren bankalar

Evlilik kredisi veren bankalar: Evlilik ya da düğün günleri, genç kadın ve erkeklerin hayatlarının en özel anlarından biridir. Evlilik kredisiEvlilikten önceki hazırlıkların bütçe yetersizliği nedeniyle tercih edilmesine sebep oluyor. Mutlu bir yaşam sürecekleri evlerinin her türlü gereksinimlerini karşılamak isteyen birçok çift evlilik kredisi veren bankalardan kredi kullanmaktadırlar.

Beyaz eşyadan mobilyaya, gelinlikten damatlığa, düğün masraflarına ve daha pek çok nakit ihtiyaçlarınızı evlilik kredisi ile karşılayabilirsiniz. Sizler için evlilik kredisi veren bankaları, geri ödeme seçeneklerini ve faiz oranlarını incelemeye çalıştık. Evlilik kredisi veren bankalar müşterilerine bu hizmeti kefilsiz olarak da vermektedir. Paranızın bulunduğu bir bankadan kredi talep ettiğinizde ise evlilik kredinizi çok daha kolay alabilirsiniz.

Her türlü kredi için bankalar müşterilerinden gerekli gördüğü taktirde kefil istemektedirler. Kefil talep edilmeksizin ihtiyaç kredisinden taşıt kredisine, ev kredisinden tatil kredisine çeşitli krediler alınması mümkün. Bankaların birbirleriyle olan rekabetlerinin sonucunda evlilik kredisi de dahil her türlü kredi için kefilsiz kredi verilmesi de yaygınlaştı. Bu sayede acil kredi ihtiyaçlarınızda bankaların istediği belgeleri tamamladığınızda hızlı bir şekilde kredi kullanabilmektesiniz.

Evlilik tarihiniz yaklaşıyorsa ve masraflar gözünüzde iyice büyüyorsa artık bunları dert etmenize gerek yok. Evlilik kredisi veren bankalar 36 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve cazip ödeme seçenekleri ile kısıtlı bütçenizi daha fazla zorlamadan geri ödeme imkanları sağlamaktadırlar. Faiz oranları ve masrafları bankadan bankaya değişen evlilik kredisi ile ilgili bazı bankaların listesini aşağıda verdik.

Evlilik kredisi veren bankalar;

Yapı Kredi bankası evlilik kredisine başvurmak için burayı tıklayın.

Garanti Bankası evlilik kredisine başvurmak için burayı tıklayın.

Vakıfbank evlilik kredisine başvurmak için burayı tıklayın.

Denizbank evlilik kredisine başvurmak için burayı tıklayın.

ING Bank evlilik kredisine başvurmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir